Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z Prepaid


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Rezygnacja z Prepaid

Czy można dezaktywować numer na kartę tak,aby całkowicie zrezygnować z niego i odpiąć go od konta ?

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z Prepaid

Nie ma takiej możliwości dezaktywacji karty sim, sama się dezaktywuje jak straci ważność, nie odepniesz jej też od konta MO, po dezaktywacji zostanie automatycznie usunięta z konta MO.

Inna opcja, jeśli karta ma ważność na rok, saldo zerowe, to przenieś do Play przykładowo, nie doładowuj, numer wyłączą 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rezygnacja z Prepaid

Jest taka możliwość. Zaloguj sie jutro na swoje konto i na czacie poproś o skrócenie ważności konta do jednego dnia, bo chcesz zrezygnować z usług. Numer zostanie odłączony po tej dacie. Już tak robiłem Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Rezygnacja z Prepaid

@Ron 

 

Kiedy taką operację przeprowadziłeś ? Rozumiem,że numer tego dnia został też odpięty od NMO ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z Prepaid

@Ron: jeśli któryś doradca tak robił, jak dla mnie naraża się na odpowiedzialność karną. Obecna ustawa antyterrorystyczna nie pozwala na tzw. skrócenie retencji danych i ich wcześniejszego usunięcia. Nawet samo skrócenie ważności nie jest dopuszczalne.

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Rezygnacja z Prepaid

@Piotrekk85, obecnie jest możliwe skrócenie ważności numeru i przez to dezaktywacja o północy. Oczywiście dane są przechowywane zgodnie z odpowiednimi ustawami.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rezygnacja z Prepaid

Nie pamiętam czy był odpięty od konta, ale został odłączony od sieci. Napisałem na czacie, konsultant skrócił ważność do jednego dnia. I jakoś w drugiej dobie numer już nie dzialał w sieci. Odpięcie od konta w tym maila także zleciłem przez czat, chyba po odłączeniu. Dopytaj na czacie. Zmiany dokonywałem w ubiegłym roku chyba listopad. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z Prepaid

Dział prepaid ma ostatnio w nosie polskie prawo. Tak samo ostatnie zmiany z kolejnością pakietów są sprzeczne z kodeksem cywilnym. Niebawem będą kary i to my klienci będzie i tak je płacić.
Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z Prepaid

@Wojciech  tak z ciekawości, ile lat Operator obecnie dane byłego abonenta czy użytkownika prepaid trzyma?


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Rezygnacja z Prepaid

Gdzieś z odmętów pamięci: Co mi świta chyba 10 lat? Ciężko mi powiedzieć.