Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru na kartę

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

Ja też raz gdy dorejestrowywałem numer który rejestrowałem kilka lat temu nie dostałem nawet kwitka z tej rejestracji. Dostałem co prawda smsa, oraz w Mój Orange widnieją moje dane, więc........pozdrawiam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Rejestracja numeru na kartę

Ale ja rejestrowałam pre-paid w salonie niedawno i zdziwiło mnie, że Orange nie potrzebuje mojego podpisu. Zaznaczam, że nie mam u Was żadnych innych usług abonamentowych.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Rejestracja numeru na kartę

potrzebny jest podpis i pieczątka pracownika, która dokonała rejestracji. 
Ty musisz się podpisać na formularzu który zostaje w salonie

 Rozumiem, że pracownik nie dopełnił formalności?

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@gość14607364367 tego nie jestem w stanie stwierdzić.....być może nie ma obowiązku drukowania formularza potwierdzającego rejestrację numeru, chociaż logicznie myśląc taki obowiązek powinien być. Trzeba by to pytanie skierowac do osób które pracują w Orange. @Remi?? @Artur??


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Rejestracja numeru na kartę

Szczerze - nie wiem, można to sprawdzić tylko nie jestem pewny... po co? 🙂 @gość14607364367, coś się stało w związku z brakiem podpisu?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Rejestracja numeru na kartę

Wstępnie sama sprawdziłam. Znajome osoby rejestrujące kartę musiały się podpisać i również dostały pospisany egzemplarz dla siebie więc jednak Orange ma taką procedurę, o której wspomniał pablo_ck.

 

Nie wiem, czy coś się stało lub stać może w związku z tym, że ja nie zostałam poddana takiej procedurze. Po prostu nie mam potwierdzenia rejestracji i Orange też go nie ma choć numer jest zarejestrowany.

 

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Rejestracja numeru na kartę

U mnie jest jeszcze lepiej:D nie tylko nie składałam swojego podpisu ale nie dostałam nawet żadnego potwierdzenia rejestracji. W przyszłym roku, w chaosie związanym z masowym blokowaniem nr, Orange może wyłączyć i mój a ja nie będę w stanie udowodnić, że dopełniłam formalności:)

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Rejestracja numeru na kartę

@gość14607364367@akacja1, zakładam, że na kilka tysięcy podpisanych rejestracji może zdarzyć się kilka przypadków, gdy ktoś zapomni podpisać dokumenty. Jesteśmy tylko ludźmi.

 

Jeśli Wasze numery są zarejestrowane w naszych systemach (sprawdzamy SMSem o treści NUMER wysyłanym pod 80190) to nie ma się czego obawiać i numer jak działał - tak będzie działać. Jeśli mimo to potrzebujecie podpisanego dokumentu, aby schować go do szuflady dla "świętego spokoju" to zapraszamy do salonu - będzie można podpisać go na nowo.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Rejestracja numeru na kartę

Oczywiście sprawdziłam, wg sms nr jest zarejestrowany. Myślę, że w moim przypadku to nie była kwestia zapomnienia tylko oszczędność, na "karciarza" szkoda marnować papier i toner:D

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Rejestracja numeru na kartę

Generalnie stawiam na bałaganiarstwo dyplomatycznie zwane pomyłką, ale po głębszym zastanowieniu nie wykluczam też hipotetycznej nieuczciwości konsultanta. Mógł specjalnie nie brać mojego podpisu i nie dać poświadczenia z jego podpisem i pieczątką salonu, żeby na moje dane sobie dorejestrować setki innych kart i je np. sprzedawać, bo taki handel kwitnie na Allegro i w innych miejscach.

 

Przedzwonię do Orange i spytam ile numerów mają na moje dane.