Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja karty

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja karty

Mam pytanie dotyczace rejestracji karty.Mam telefon na karte od wielu lat.Wlaczam i uzywam go sporadycznie,pare razy do roku.Dzis bylam go zarejestrowac.Okazalo sie,ze juz wczesniej zostal zarejestrowany.Czy zostal automatycznie zarejestrowany,czy moze ktos bez mojej wiedzy zdolal go zarejestrowac?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja karty

Dziwna sytuacja, zaloguj się na Mój Orange i wedź w Mój Orange, wibierz Moje dane - tam zobaczysz na kogo jest zarejestrowany numer. To najprostsza metoda na sprawdzenie na kogo jest zarejestrowany numer. Pozdrawiam. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Rejestracja karty

Nie ma opcji automatycznej rejestracji. Co do posiadanego przez Ciebie numeru, będąc go rejestrować, jeżeli był to salon Orange, trzeba było poprosić obsługę o zweryfikowanie danych. Jeżeli dane nie były by Twoje, można by było wtedy próbować załatwiać sprawę dalej. Nie jest też możliwe zarejestrowanie posiadanego przez Ciebie numeru, bez dostępu do niego. 

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja karty

Dziwna sytuacja, zaloguj się na Mój Orange i wedź w Mój Orange, wibierz Moje dane - tam zobaczysz na kogo jest zarejestrowany numer. To najprostsza metoda na sprawdzenie na kogo jest zarejestrowany numer. Pozdrawiam. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja karty

A może rejestrowałeś go smsem?
ew komuś udostępniałeś numer seryjny karty sim?
albo kiedyś kiedyś był to numer w abonamencie/na firmę?
ew kupiłeś ten nr normalnie w sklepie? nie przez internet na aukcji?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja karty

Dzieki za odpowiedz.Niestety nie mialam mozliwosci podejscia do salonu Orange.Karte probowalam zarejestrowac na poczcie.Jedyna mozliwoscia  byloby tylko to,ze nabylam karte w salonie Orange,jednak bylo to X lat temu.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Rejestracja karty

@mich

Rozważ proszę, czy któryś z wpisów nie zasłużył na szlachetne miano: 'Zaakceptuj jako rozwiązanie' 🙂

 

Pozdrawiam,
Rafał