Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniosłem numer, kiedy otrzymam bonus 2 GB i rok ważności konta?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Przeniosłem numer, kiedy otrzymam bonus 2 GB i rok ważności konta?

Witam, przeniosłem do Orange na kartę (taryfa Orange free) numer z innej sieci. Dzisiaj nastąpiło przeniesienie i aktywacja starego numeru na nowej karcie sim. Kiedy mogę spodziewać się aktywacji bonusu 2GB i roku ważności konta? Wg regulaminu miało nastąpić to automatycznie z powiadomieniem sms.

 

 

 

 

__________________

*Post wydzielony z tematu "Jakie dostępne są bonusy za przeniesienie numeru do oferty na kartę" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1635
  • 5640
  • 61

Przeniosłem numer, kiedy otrzymam bonus 2 GB i rok ważności konta?

@jmpy  jak spełniasz warunki do otrzymania bonusu za przeniesienie to powinneś otrzymać od razu po otrzymaniu przez Orange podpisanej umowy przy aktywacji nawet tymczasowego numeru, gdy już jest dostępny w MO (strona, aplikacja).

1-2 dni od otrzymania startówki z tymczasowym można ją aktywować i bonus najczęściej jest przyznany po kilku minutach, choć czasami różnie bywa.

Jak nie otrzymałeś bonusu za przeniesienie to reklamuj. Można na chacie.

krótko i treściwie:

Przeniosłem numer xxxyyyzzz do OFNK i nie otrzymałem 2 GB ważnych rok.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18643
  • 53371
  • 722

Przeniosłem numer, kiedy otrzymam bonus 2 GB i rok ważności konta?

@jmpy od razu po przeniesieniu numeru masz aktywny pakiet 2 GB oraz rok ważności numeru.

Możesz też dodatkowo aktywować 100 GB za rejestrację numeru w Mój Orange:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-01-2025-r-100-GB-za-rejestracj%C4%99-w-M%C3%B3...

oraz 200 GB za zgody marketingowe:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/5000-gb-za-darmo-w-orange-na-karte/


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1635
  • 5640
  • 61

Przeniosłem numer, kiedy otrzymam bonus 2 GB i rok ważności konta?

@jmpy  jak spełniasz warunki do otrzymania bonusu za przeniesienie to powinneś otrzymać od razu po otrzymaniu przez Orange podpisanej umowy przy aktywacji nawet tymczasowego numeru, gdy już jest dostępny w MO (strona, aplikacja).

1-2 dni od otrzymania startówki z tymczasowym można ją aktywować i bonus najczęściej jest przyznany po kilku minutach, choć czasami różnie bywa.

Jak nie otrzymałeś bonusu za przeniesienie to reklamuj. Można na chacie.

krótko i treściwie:

Przeniosłem numer xxxyyyzzz do OFNK i nie otrzymałem 2 GB ważnych rok.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7571
  • 139

Przeniosłem numer, kiedy otrzymam bonus 2 GB i rok ważności konta?

@jmpy , sprawdź kodem *124*# połączenie lub w aplikacji Mój Orange.

Jeśli dalej nie ma, to dokonaj I-go doładowania lub wyślij jakiegokolwiek SMSa do pełnej aktywacji w sieci (SMSy powinny przyjść). Następnie jak powyżej sprawdź w kodem lub w aplikacji. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Przeniosłem numer, kiedy otrzymam bonus 2 GB i rok ważności konta?

Karta jest aktywna, po otrzymaniu karty sim przyszedł sms z potwierdzeniem rejestracji w Orange. Stan konta kodem jak i w aplikacji nadal pokazuje 0 GB oraz około 20 dni ważności konta. Na koncie na razie 0 zł i nie robiłem doładowania bo regulamin nic o tym nie mówi. Chyba zostaje mi jedynie reklamacja.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Przeniosłem numer, kiedy otrzymam bonus 2 GB i rok ważności konta?

Po dzisiejszej interwencji Pani z czatu problem został rozwiązany, na kocie pojawiło się 2GB i RWK.