Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zachowanie promocyjnych GB

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Zachowanie promocyjnych GB

Witam. Jestem nowym klientem Orange na kartę. Odebrałem w aplikacji Mój Orange promocyjne GB 4800GB i 2400GB z usługą Bez limitu + 25GB na 31 dni za 15 zł zamiast 35 zł. Jeżeli zapomnę przedłużyć usługi bez limitu i ją ponownie aktywuję np. dwa dni później, to promocyjne GB przepadną? Obecnie posiadam ponad 1TB promocyjnych GB i szkoda byłoby, gdyby to przepadło.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1626
  • 5597
  • 61

Zachowanie promocyjnych GB

@ketrasaArturnie za bardzo zrozumiałem co znaczy ciągłość bez przerwy, bo takiego warunku nie ma.

Warunek otrzymywania kolejnej paczki 400GB to odnowienie automatyczne lub ręczne w dowolnym momencie zablokowanego maksymalnie do 93 dni lub aktywnego dowolnego nolimitu, ale wykonane nolimitem cyklicznym na 31 dni za co najmniej 35 zł.

Ponadto każdy jednorazowy NL aktywowany w czasie zablokowania cyklicznego formalnie przywraca NL cykliczny ustanawiając dla niego (NL cyklicznego) nową datę ważności i kolejne możliwe 93 dni zablokowania bez utraty GB.

@ithegiga77nawet do 92 dni możesz spóżnić się z zapewnieniem środków do odnowienia lub przedłużenia ręcznego NL cyklicznego za 35 zł dowolnym NL a GB nie przepadną. Kolejna paczka 400 GB będzie przyznana tylko przy odnowieniu przedłużeniu NL cyklicznym za co najmniej za 35 zł.

Trochę sobie żartuję, że z promocji 4800GB można korzystać spełniając warunki  do wyczerpania 4800GB lub wyłączenia NL, a to może nastąpić dopóki będzie grała WOŚP.

Zablokowanie NL, zmiana NL itp.itd. to nie wyłączenie NL.

 

PS. Ci co nie korzystali z 4800GB a mają zablokowany jakiś cykliczny NL (może być nawet  za 0 zł z 4800GB) mogą sprawdzić co stanie się po samej aktywacji SMSem 4800GB na 811.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18522
  • 53053
  • 718

Zachowanie promocyjnych GB

@ithegiga77 nie przepadną, zostaną przywrócone po odnowieniu NL, ale nie będą przyznane GB z promocji 2400 GB i 4800 GB, dopiero przy kolejnym cyklicznym odnowieniu, ale ma być ciągłość, bez przerw.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1626
  • 5597
  • 61

Zachowanie promocyjnych GB

@ketrasaArturnie za bardzo zrozumiałem co znaczy ciągłość bez przerwy, bo takiego warunku nie ma.

Warunek otrzymywania kolejnej paczki 400GB to odnowienie automatyczne lub ręczne w dowolnym momencie zablokowanego maksymalnie do 93 dni lub aktywnego dowolnego nolimitu, ale wykonane nolimitem cyklicznym na 31 dni za co najmniej 35 zł.

Ponadto każdy jednorazowy NL aktywowany w czasie zablokowania cyklicznego formalnie przywraca NL cykliczny ustanawiając dla niego (NL cyklicznego) nową datę ważności i kolejne możliwe 93 dni zablokowania bez utraty GB.

@ithegiga77nawet do 92 dni możesz spóżnić się z zapewnieniem środków do odnowienia lub przedłużenia ręcznego NL cyklicznego za 35 zł dowolnym NL a GB nie przepadną. Kolejna paczka 400 GB będzie przyznana tylko przy odnowieniu przedłużeniu NL cyklicznym za co najmniej za 35 zł.

Trochę sobie żartuję, że z promocji 4800GB można korzystać spełniając warunki  do wyczerpania 4800GB lub wyłączenia NL, a to może nastąpić dopóki będzie grała WOŚP.

Zablokowanie NL, zmiana NL itp.itd. to nie wyłączenie NL.

 

PS. Ci co nie korzystali z 4800GB a mają zablokowany jakiś cykliczny NL (może być nawet  za 0 zł z 4800GB) mogą sprawdzić co stanie się po samej aktywacji SMSem 4800GB na 811.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 50
  • 0

Zachowanie promocyjnych GB

Usługa się będzie sama przedłużać pod warunkiem zapewnienia odpowiedniej kwoty na koncie