Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Cześć,

Piszę ponieważ w środę wieczorem byłem w salonie złożyć wniosek o przeniesienie numeru do Orange na kartę a później chcę przejść na flex, dostałem potwierdzenie sms po wyjściu z salonu od Plusa oraz mailowo od orange a następnego dnia sms (wczoraj) od Orange, że numer zostanie przeniesiony 08.11, czyli dzisiaj i tu moje pytanie bo zawsze było tak, ze po północy obecna karta traciła zasięg i trzeba było przełożyć nową kartę, ale tym razem wciąż karta od Plusa jest aktywna żadnego potwierdzenia a po sprawdzeniu statusu zamówienia które otrzymałem na maila jest : zakończone

po sprawdzeniu na kilku stronach internetowych do jakiej sieci należy mój numer nadal widnieje Plus, czy numer zostanie przeniesiony w ciągu dnia czy mam się kontaktować z kimś z Orange ? bo niestety pierwszy raz spotyka mnie taka sytuacja

 

57 ODPOW. 57

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru

Wyłącz i włącz telefon. Sprawdź czy działa karta SIM Orange. Jeśli nie to poczekaj do jutra 09.11 czyli 24h, wszystko powinno być ok Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Telefon restartowałem, żadnych zmian, SIM Orange wkładałem przed chwila niestety nie ma zasiegu, w takim wypadku pozostaje czekać, dzięki 🙂 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru

Daj znać jutro jak wygląda sytuacja.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Jutro jest sobota i długi weekend. Jeśli miałeś na dziś datę przeniesienia, skontaktuj się z BOK Orange jak najszybciej. Do godz 19 dział przenoszenia numerów jeszcze pracuje.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Już jest wszystko jasne, przed chwilą dzwoniłem na BOK i Pani powiedziała, że wszystko jest ok i zatwierdzone w Plusie jak i Orange tylko, że przeniesienie ma nastąpić z 08.11 na 09.11, czyli dzisiaj po północy i numer w Orange powinien być aktywny jutro.

Mam nadzieje, że wszystko będzie działać bez problemów jako, że długi weekend oraz dzięki za pomoc 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru

@Piotrekk85 , więc będzie numer działał jutro, dlatego nie ma znaczenia że jutro sobota i dział pracuje dziś do 19. System pracuje 24h. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 75
  • 0

Przeniesienie numeru

Przy okazji, jeśli jutro (sobota) będzie mój numer przeniesiony to czy bez problemu będę mógł się przenieść i aktywować Orange Flex? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Teoretycznie tak.

Ja osobiście nie lubię nic załatwiać w Orange w długi weekend - jak coś się zepsuje, to nie wiele się zrobi.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przeniesienie numeru

Praktyka uczy aby w takim ciągu karta była w sieci minimum 24h i dopiero wtedy dalej działać. Dzięki temu prawdopodobienstwo że coś się pozajaczkuje będzie mniejsze.