Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru.

Witam. Chciałem dzisiaj przenieść numer z Plus do Orange, wniosek został wysłany do Plusa i z powodu błędnych danych (była to rejestracja podstawowa nie pełna) Plus odmówił przeniesienia numeru, także udałem się do Punktu Plusa aby dokonać pełnej rejestracji numeru, kazali czekać 48h aby wprowadzili to w system, u Państwa dostałem nową kartę z numerem tymczasowym. I mam pytanie bo mam tymczasowy numer i czy jeśli aktywował bym bonus za rejestrację numeru (tego tymczasowego) to czy przejdzie to później na nowy numer jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony i numer tymczasowy zmieni się na mój numer który chcę do Was przenieść?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32424
  • 36677
  • 1369

Przeniesienie numeru.

Usługi (poza Multiboxem) pozostają. Możesz włączać pakiety.
Problem może być jedynie z pocztą w domenie orange.pl (to jest jedyna usługa która może ale nie musi się skasować).

Usługi/środki są przypisane do wewnętrznego numeru w systemach Orange. Nawet jak masz zmieniamy numer czy kartę sim, masz swój ukrytą "szufladkę" w Orange z danymi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru.

Wydaje mi się ze na numerze tymczasowym nie uruchomisz tego promocyjnego Bonusu.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru.

Z uruchomieniem problemu nie będzie, bo dostałem sms'a że mogę uruchomić.

Tylko nie wiem czy uslugi przypisane są do numeru czy jego identyfikatora.

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru.

Raczej do numeru, ale mogę się mylić. Po raz pierwszy spotykam się z takim pytaniem bo regulamin w tej kwestii nic nie mówi. Kontakt z BOK Ci chyba tylko zostaje. Pozdrawiam.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32424
  • 36677
  • 1369

Przeniesienie numeru.

Możesz uruchomić bonus i teraz. On przejdzie po realizacji przeniesienia numeru (ale dwa razy go nie aktywujesz).
Również inne usługi się zachowają.

Jedyne z czym mogą być problemy to konto na Mój Orange i Multibox (poczta email w domenie orange.pl).


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru.

Tak zdaje sobie sprawę że to działa tylko raz, tylko chcę właśnie teraz aktywować bo nie uśmiecha mi się czekać 48h zanim plus zarejestruje mój numer do końca i potem kontaktowanie się z orange.

Czyli na 100% zostanie ta usługa?

Jeśli tak to dziękuje za pomoc i szybką odpowiedz!

Pozdrawiam!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32424
  • 36677
  • 1369

Przeniesienie numeru.

Nie testowałem tego w praniu ostatnio.

Regulamin https://www.zarejestrujnumer.pl/Regulamin_Nowy_bonus_za_rejestracje_w_Orange.pdf nic nie mówi.

W papierach co dostałeś jest mowa, że wszystkie promocja poza Multiboxem (i jeszcze kilkoma usługami) się zachowują po przeniesieniu numeru.

 

Jak chcesz mieć na 100% skontaktuj się z BOK.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru.

Hmm pisałem na Fb do Orange pytanie z tą samą treścią co tutaj.

Otrzymałem taką odpowiedz:

 

Orange:

włączenie bonusu nie ma wpływu na realizację przeniesienia. Bonus możesz włączyć a jak dane będą już prawidłowe to udaj się ponownie do salonu aby załatwić wszystkie formalności z przeniesieniem.

 

Ja:

Czyli nawet jak uruchomię bonus dzisiaj i numer jeszcze jest tymczasowy i będę go używał i następnie udam się do salonu Orange i dokonam już przeniesienia to bonus nie przepadnie i będę mógł dalej z niego korzystać po przeniesieniu numeru?

 

Orange:

Orange Bonus jest ważny 30 dni licząc od dnia jego włączenia.
 
Ja:
Czyli bonus nie jest przypisany do numeru telefonu tylko do "identyfikatora" karty? I czy aktywuje przed przeniesieniem numeru z tymczasowego to bonus nie przepadnie po przeniesieniu na nowy numer tak?
 
Orange:
Po przeniesieniu zmienia się tylko numer telefonu na karcie. Nie tracisz usług.
 
Czyli mam rozumieć że usługi pozostają?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32424
  • 36677
  • 1369

Przeniesienie numeru.

Usługi (poza Multiboxem) pozostają. Możesz włączać pakiety.
Problem może być jedynie z pocztą w domenie orange.pl (to jest jedyna usługa która może ale nie musi się skasować).

Usługi/środki są przypisane do wewnętrznego numeru w systemach Orange. Nawet jak masz zmieniamy numer czy kartę sim, masz swój ukrytą "szufladkę" w Orange z danymi.