Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru.

Witam. Mam zarejestrowany starter orange i chciałbym przenieść na niego moj numer z playa. Czy jest to mozliwe czy musze  poprzez strone orange zamowic nowy starter ktorego przywiezie kurier i na niego przenieść numer z playa.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przeniesienie numeru.

Obecnie przeniesienie numeru odbywa się łącznie z jego rejestracją, co oznacza, że po jego aktywacji w orange będzie on automatycznie zarejestrowany bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru.

@tttomasss, starter z Orange nie jest potrzebny. Przeniesienia numeru dokonasz przez stronę Orange, a kurier przywiezie Ci nowa kartę SIM. 

 

Orange.jpg


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru.

Właśnie chodzilo mi o rejestracje numeru. Bo mam juz jeden starter zarejestrowany a ten co kurier przywiezie będę musiał się udać z nim do jakiegoś punktu aby zarejestrować.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru.

Nie musisz iść do salonu, kurier przywiezie Ci kartę SIM i dokonasz jej aktywacji. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przeniesienie numeru.

Obecnie przeniesienie numeru odbywa się łącznie z jego rejestracją, co oznacza, że po jego aktywacji w orange będzie on automatycznie zarejestrowany bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.