Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru, nowa karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Przeniesienie numeru, nowa karta sim

Chcę przenieść numer i kupiłem przy okazji nowy telefon, mam kartę micro sim a potrzebna mi nano sim, czy przenosząc numer dostanę nową kartę?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Przeniesienie numeru, nowa karta sim

To zależy od kolejki. Ja w wakacje przenosiłem numer, ale nie było ludzi, wszystko zajęło koło 15 min.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Przeniesienie numeru, nowa karta sim

Chcesz przenieść numer z innej sieci czy wymienić kartę sim za pomocą startera?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Przeniesienie numeru, nowa karta sim

Jestem w innej sieci i chcę przejść do Orange z zachowaniem swojego obecnego numeru, ale potrzebna mi też od ORANGE nowa karta bo swoją bym musiał przyciąć z Mirco do Nano, no i jeśli będzie trzeba to przytnę a jeśli dostanę od nich nową kartę to bez sensu żebym tą przycinał i dlatego pytam czy dostanę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Przeniesienie numeru, nowa karta sim

Obecnie możesz określić jaką chcesz.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Przeniesienie numeru, nowa karta sim

Ok a nie wiesz jak to trwa czasowo? W sensie jutro chciałbym to załatwić a kończę o takiej godzinie że niewiele czasu mi zostanie jak już podjadę do Salonu Orange. Nie wiesz ile potrwa to wszystko odkąd tam wejdę i powiem ze chcę przenieść numer z Heyah i dostać nową kartę SIM?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Przeniesienie numeru, nowa karta sim

To zależy od kolejki. Ja w wakacje przenosiłem numer, ale nie było ludzi, wszystko zajęło koło 15 min.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Przeniesienie numeru, nowa karta sim

Ok dzięki wielkie za pomoc, miłego dnia ^^


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Przeniesienie numeru, nowa karta sim

Od jakiegoś czasu do przenosin są dostępne startery z kartą multisim, czyli 3 w 1 - sam sobie wyłamujesz jaka ci jest potrzebna. Jak salon będzie miał takie karty to wszystko załatwisz. Nie wiem dokładnie czy późna pora nie wpłynie na datę przeniesienia numeru ale taką informację dostaniesz w smsie od swojego operatora. Pamiętaj tylko, żeby dane u operatora Dawcy były takie same jak na złożonym wniosku u Biorcy (czyli orange)