Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

Cześć.

Moja mama ma nr w Plusie na kartę. Chcę przenieść go do Orange na mnie. Mam na siebie światłowód i abonament. Chcę sama wszystkiego przypilnować, bo przestała ogarniać te doładowania i kody.. Ja też tego nie znam, dlatego pytam tutaj.

Jak najlepiej to zrobić? Co po kolei? Ile to będzie kosztowało w Orange? Żeby to przenieśc trzeba iść do Plusa czy od razu do Orange?

Chcę, żeby było jak najtaniej – najlepiej same rozmowy, bo internetu nie włącza, smsów też nie wysyła. Widziałam na internecie jakąś usługę na cały rok, ale takiej nie chcę, wole coś z najtańszą opłatą raz w miesiącu.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

@AlicjaJ , hej

 

Pierwsze co należy zrobić to w Plusie Cesję, lub przenieść numer do Orange FREE (na kartę) jeszcze na mamę, a następnie udać się do salonu Orange, aby dokonać cesji.. 

Tylko w Orange taka usługa jest płatna, a w Plusie bezpłatna.

 

W Orange Rozmowy do wszystkich komórkowych, to 25zł, więc mało opłacalny pakiet.

Jeśli chce posiadać możliwość kontaktu ze wszystkimi numerami, to taki pakiet kosztuje 31 zł - Regulamin

 

Orange.jpg

 

Polecam ten pakiet na 93 dni za 93zł

 

Pozostają jeszcze Darmowe rozmowy i SMS-y na numery komórkowe w Orange zawsze wtedy, gdy masz aktywne konto.

 

Przeniesienie numeru do Orange na kartę możesz zrobić przez TEN FORMULARZ.

Dane muszą się zgadzać u obecnego operatora. Przyjedzie kurier z kartą SIM i wnioskiem do Podpisania i to jest wszystko 🙂 Nowy operator załatwia za Ciebie wszystkie formalności. Dostaniesz SMS z data przeniesienia, wkładasz w tym dniu kartę SIM Orange, robisz doładowanie i aktywujesz powyższy wybrany pakiet. 🙂

 

Dostaniesz w prezencie ROK ważności konta, ale pamiętaj, że wyklucza się z usługą j/w Za Darmo w Orange.

 

Dodam jeszcze, że w Orange na kartę, jak w każdej ofercie na kartę należy pilnować lub zapewnić środki na koncie, aby co miesiąc odnawiał się pakiet z rozmowami. Dlaczego o tym piszę, ponieważ jest jeszcze oferta w formie subskrypcji. Zarządzasz numerem w aplikacji. Podpinasz kartę Debetową i z automatu pobiera co miesiąc 30zł, ale masz spokój i komfort. W każdej chwili rezygnujesz. 

https://flex.orange.pl/

 

Można z promocyjnym kodem skorzystać 1zł przez 3 miesiące - https://flex.orange.pl/oferta/przenies-numer

 

Orange.jpg

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

@AlicjaJ , hej

 

Pierwsze co należy zrobić to w Plusie Cesję, lub przenieść numer do Orange FREE (na kartę) jeszcze na mamę, a następnie udać się do salonu Orange, aby dokonać cesji.. 

Tylko w Orange taka usługa jest płatna, a w Plusie bezpłatna.

 

W Orange Rozmowy do wszystkich komórkowych, to 25zł, więc mało opłacalny pakiet.

Jeśli chce posiadać możliwość kontaktu ze wszystkimi numerami, to taki pakiet kosztuje 31 zł - Regulamin

 

Orange.jpg

 

Polecam ten pakiet na 93 dni za 93zł

 

Pozostają jeszcze Darmowe rozmowy i SMS-y na numery komórkowe w Orange zawsze wtedy, gdy masz aktywne konto.

 

Przeniesienie numeru do Orange na kartę możesz zrobić przez TEN FORMULARZ.

Dane muszą się zgadzać u obecnego operatora. Przyjedzie kurier z kartą SIM i wnioskiem do Podpisania i to jest wszystko 🙂 Nowy operator załatwia za Ciebie wszystkie formalności. Dostaniesz SMS z data przeniesienia, wkładasz w tym dniu kartę SIM Orange, robisz doładowanie i aktywujesz powyższy wybrany pakiet. 🙂

 

Dostaniesz w prezencie ROK ważności konta, ale pamiętaj, że wyklucza się z usługą j/w Za Darmo w Orange.

 

Dodam jeszcze, że w Orange na kartę, jak w każdej ofercie na kartę należy pilnować lub zapewnić środki na koncie, aby co miesiąc odnawiał się pakiet z rozmowami. Dlaczego o tym piszę, ponieważ jest jeszcze oferta w formie subskrypcji. Zarządzasz numerem w aplikacji. Podpinasz kartę Debetową i z automatu pobiera co miesiąc 30zł, ale masz spokój i komfort. W każdej chwili rezygnujesz. 

https://flex.orange.pl/

 

Można z promocyjnym kodem skorzystać 1zł przez 3 miesiące - https://flex.orange.pl/oferta/przenies-numer

 

Orange.jpg

 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

Rozważ jeszcze tańszy Orange czyli nju subskrypcja. 29zł/mc, SMS/MMS/Rozmowy no limit i 20GB na start. W dodatku jest jakaś promocja dla przenoszących numer. I podstawowa telewizja mobilna w cenie. Nie musisz robić cesji, numer może zostać na mamę a Ty będziesz go obsługiwała z aplikacji.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

Dzięki z podpowiedzi.

Wyglada na to, że najlepiej będzie przenieść nr na mnie jeszcze w Plusie, bo nie zapłacimy za to. Wydaje mi się, ze ta usługa za 25 zł na miesiąc bedzie najlepsza, bo chodzi tylko o rozmowy na komórki. Tylko w regulainie widzę, że dostepna jest dla kilku planów taryfowych w Orange. Czy ma znaczenie, który wybiorę?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

@AlicjaJ , przeniesienie odbywa się na Orange FREE, więc nie masz wyboru i nic nie musisz robić 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

@AlicjaJ zupełnie jeszcze informację @Ron. Link do przeniesienia numeru przez internet:

https://www.orange.pl/portal/commerce/wizard_b2c?_requestid=14369087

Cesja w salonie Orange partnerskim na pewno jest płatna, w firmowym nie zawsze opłata jest pobierana. Nie wiem od czego to zależy.

Pakiet minut, jeżeli nie przekraczają rozmowy 200 minut miesięcznie można aktywować za 14 zł. Polecam jednak pakiet za 31 zł.

Ci do subskrypcji: FLEX, najtańszy pakiet 30 zł lub polecany przez @Samotnick subskrypcja NJU, najtańszy pakiet 29 zł, ale jak dodasz drugi numer, to opłata wyniesie po 19 zł ma numer, więc oferta warta rozważenia.

W subskrypcji opłaty możesz dokonać blikiem lub podpiąć kartę płatniczą.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

Z tym podpinaniem kart do płatności, to jakoś ciągle nie jestem przekonana i wolę tradycyjnie.

To tak: w Plusie przenoszę nr na siebie, później wypełniam formularz przeniesienia do Orange z tym Orange FREE, i włączam  Rozmowy do wszystkich komórkowych i będe miec miesiac za 25 zl. To chyba optymalne, bo dodatkowych nr nie chcę. I tak chyba wychodzi najtaniej.

Dzięki za pomoc, bo tyle tego, że człowiek nie może się zorientować co bedzie najlepsze.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange


@AlicjaJnapisał(-a)

Z tym podpinaniem kart do płatności, to jakoś ciągle nie jestem przekonana i wolę tradycyjnie.

To tak: w Plusie przenoszę nr na siebie, później wypełniam formularz przeniesienia do Orange z tym Orange FREE, i włączam  Rozmowy do wszystkich komórkowych i będe miec miesiac za 25 zl. To chyba optymalne, bo dodatkowych nr nie chcę. I tak chyba wychodzi najtaniej.

Dzięki za pomoc, bo tyle tego, że człowiek nie może się zorientować co bedzie najlepsze.


Dokładnie jak opisujesz. Numer musi się przenieść i należy doładować konto.

Co do podpinania karty SIM, usługa jest bezpieczna, sprawdzona i to jest operator Orange z najnowszą technologią, więc nie ma się czego obawiać. Korzystam prawie od początku 😉 Ale wybór należy do Ciebie. Pzdr 😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

@AlicjaJ nie trzeba podpinać karty, można zapłacić BLIK-iem, nawet większa kwotę. Ja swojej mamie uzupełniam raz na trzy miesiące i tylko BLIK-iem, nie podpinam karty płatniczej.

Większość numerów mam jednak w ofercie FREE na kartę.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

@AlicjaJ Wychodzi najtaniej ale jest to bardzo mało opłacalne w stosunku do propozycji @Ron i mojej.