Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

Ale jak 25 zł może byc mniej opłacalne od 29 zł albo 30 zł? Owszem, tam jest wiecej, np. internetu ale i tak nie będzie wykorzystane, to po co płacić wiecej? Czy coś żle patrzę? Chcę tez mieć wszystko w jednej aplikacji, żeby nie musieć pamiętac o wszystkim oddzielnie. 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

Internet będzie z doładowań wiec to nie problem. Ale naprawdę mama nigdy nie wysyła wiadomości? Nie dzwoni na stacjonarne? Ja też jestem zdania aby nie płacić ekstra za coś czego się nie używa. Wydaje mi się, że 25zł to za dużo za same rozmowy, tak o 10zł za dużo. Na kartę są jeszcze usługi typu Twoje numery (do trzech numerów no limit przez 30 dni za 3zł/numer) i Za darmo w Orange (bezpłatna usługa gdy masz aktywne konto, rozmowy i SMS do Orange no limit za cenę utraty bonusów na internet). Będzie jeszcze taniej.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

@AlicjaJ Jest jeszcze fajny pakiet jeżeli nie potrzeba nielimitowanych minut. Nazywa się Multipakiet 2GB i zawiera 200 minut do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, 200 SMSów oraz 2GB na internet. Kosztuje 20 zł a jego ważność to 31 dni.

Ostatnia propozycja już bez internetu to 200 minut i 200 SMSów do wszystkich sieci (stacjonarnych też) za 14 zł na 31 dni.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Przeniesienie nr na kartę z Plusa do Orange

@AlicjaJNajtaniej to zapisać w kontaktach pod przyjazną i łatwo dostępną nazwą nr: *101*1*1#

aktywujący za 1 zł usługę NL do końca następnego dnia.

Możemy co 2 dzień zaczynać od zadzwonienia na ten numer aby mieć wszystko bez limitu bez przerwy.

Można rzadziej dzwonić na ten nr - tylko gdy zamierzamy sobie dłużej pogadać.

Aby GB z doładowań były non stop ważne oraz dla zachowania wielu innych terminów to raz na miesiąc wystarczy zadzwonić na *101*1*1#

Doładowania dowolnego numeru Orange to można zrobić przez stronę:

https://doladowania.orange.pl/