Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedluzenie waznosci numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Przedluzenie waznosci numeru

Cześć, ostatnio miałem informacje o wygaśnięciu numeru po upływie 14dni. Doładowałem za 10zł ale przedłuzylo mi ważnośc tylko o kilka dni, potem dowiedziałem się o START na nr 8002, ale dostałem wiadomość że nie mam "wymaganej ważności konta głównego".

 

Chcialbym się dowiedzieć czy jak doładuje konto za 10zł to ten sms mi zadziała. Jeśli nie to proszę o informacje za ile musze doładować konto aby móc przedłużyć ważnośc swojego numeru za pomoca tego start na 8002.

 

Numer jeszcze nie wygasł, mam kilka dni na doładowanie konta.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Przedluzenie waznosci numeru


@istambul12napisał(-a)

 

Chcialbym się dowiedzieć czy jak doładuje konto za 10zł to ten sms mi zadziała. 


Tak, po doładowaniu aktywuj Konto Ważne Rok. Emotikon: Szczęśliwy

 

"Jeżeli jesteś w Orange na Kartę przez 93 lub więcej dni, każdorazowa aktywacja usługi jest bezpłatna. W przeciwnym wypadku koszt wynosi 3 zł".

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Przedluzenie waznosci numeru


@istambul12napisał(-a)

 

Chcialbym się dowiedzieć czy jak doładuje konto za 10zł to ten sms mi zadziała. 


Tak, po doładowaniu aktywuj Konto Ważne Rok. Emotikon: Szczęśliwy

 

"Jeżeli jesteś w Orange na Kartę przez 93 lub więcej dni, każdorazowa aktywacja usługi jest bezpłatna. W przeciwnym wypadku koszt wynosi 3 zł".


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Przedluzenie waznosci numeru

Dziękuje, zadziałało : )

 

Mam jeszcze jedno pytanie, po upływie roku stracę bezpowrotnie numer czy będzie możliwośc kolejnego przedłużenia o rok czy w jaki sposob będę mogl to przedluzyc?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Przedluzenie waznosci numeru

Jeśli za rok promocja będzie, to tak. Ale tego nigdy nie wiadomo 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Przedluzenie waznosci numeru

@istambul12Każdorazowe wysłanie SMS przedłuża usługę o rok Emotikon: Szczęśliwy 

 

Ponownej aktywacji możesz dokonać za tydzień, za miesiąc, kiedy chcesz. Jeśli jesteś dłużej w  jak 93 dni w Orange na kartę, to aktywacje są bezpłatne.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Przedluzenie waznosci numeru

Dobra dzięki wszystkim, temat mozna zamknąć. : )