Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z Logowaniem


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Problemy z Logowaniem

Witam. Mam problem, ponieważ przed chwilą zarejestrowałem swój adres e-mail poprzez stronę internetową www.orange.pl aby móc zalogować się do aplikacji Mój Orange na telefonie (bo teraz wymyślili w aplikacji Mój Orange, że trzeba logować się adresem E-mail) to zrobiłem co trzeba i potwierdziłem e-mail przez pocztę po czym logując się w aplikacji po wpisaniu tych samych danych E-maila oraz hasła wyskakuje komunikat, że " Użytkownik z tym adresem E-mail nie istnieje w systemie" czy coś takiego.  Dlatego proszę o szybką odpowiedź byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam 🙂 

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12952
  • 53212
  • 617

Problemy z Logowaniem

@Niko19961  wyjaśnić sprawę możesz tylko na infolinii lub czacie http://www.orange.pl/view/kontakt#


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problemy z Logowaniem

@Niko19961 musisz poczekac do jutra i w godzinach pracy konsultantow na pewno rozwiazesz swoj problem https://www.orange.pl/view/kontakt w godzinach od 8 do 22


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problemy z Logowaniem

@Niko19961 sprawdź, czy przez www możesz się zalogować na swoje konto. Jeżeli pójdzie logowanie, to sprawdź ponownie w aplikacji.

Upewnij się, że podajesz prawidłowe dane. Czasami zdarza się literówka lub słowniknm w komórce podmienia.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Problemy z Logowaniem

Często jest tak że w przypadku aplikacji mobilnej powstanie jakiś bug i on blokuje logowanie. Warto zawsze wyczyści wszystkie dane aplikacji w ustawieniach systemowych i spróbować ponownie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Problemy z Logowaniem

@Niko19961 w ten weekend są prace w systemach orange i pewnie przez to mogą wyskakiwać różne dziwne kwiatki. Proponuję jutro skontaktować się przez czat lub infolinię.

 

edit: ło matko, dopiero teraz zauważyłem do czego przyłożyłem klawiaturę 😞 ... czyli pora spać 😉

zgłoszę swój do usunięcia.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problemy z Logowaniem

Panowie głęboko kopiecie, to temat z grudnia 😂😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problemy z Logowaniem

@slav72 na to wygląda, że są chętni do nominacji na złotą łopatę 😀