Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z kolejnością zużywania internetu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

W innym regulaminie jest definicja czym jest usługa multimedialna. Naprawdę nie chce mi się szukać. Akurat na luty mam numery w nju, ale już dawno bym sobie specjalnie włączył i pobawił się z reklamacje.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Problem z internetem

Nie wiem czy cytowany punkt 7 wg Orange nie dotyczy tylko tych pakietów. Ja w Orange jeszcze trochę zostanę ze względu na nie wykorzystane bonusy i to, że korzystam z pakietu 200 min/sms za 14 zł. Natomiast dla syna szukam już lepszej oferty, bo teraz:

 

Wykorzystanie internetu w pakietach no limit jest niemożliwe, jeśli ma się dostępny bonus za doładowania 😞

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

Warto pisać do UKE, na telepolis już kilka osób pisało. Niestety nikt z Orange nie potrafi wskazać konkretnego punktu. Pisałem dziś na twitterze też do Wojtka Jabczyńskiego, może ktoś będzie w stanie napisać jasno. Na dziś radzę nie wybierać oferty jeśli to ma być Orange.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Problem z internetem

Tu się zgodzę, te regulaminy to chyba jakiś stażysta im pisze...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

Poza tym warto zabezpieczyć sobie na dysku pliki pdf regulaminów i sumy kontrolne plików - jakby ktoś chciał wybrać walkę przez UKE.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Problem z internetem

Ja tam walczył nie będę, po prostu w Marcu zmienię synowi operatora. Dla chcących dochodzić swoich praw to jednak dobra rada.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 42
  • 0

Problem z internetem

Też już szukam alternatywy dla Orange, a co do regulaminu dla mnie on jest napisany dwujako i różnie można go interpretować, chyba na kolanie ktoś pisał, poza tym na boku rozmawiałem z dwoma paniami  (dwa razy dzwoniłem) jedna powiedziała że bez limitu najpierw powinno zabierać, druga że najpierw z bonusów za doładowanie, sami nie wiedzą na to wychodzi. Poza tym wypadałoby poinformować klientów z miesięcznym wyprzedzeniem że zmieniają kolejność zabierania transferu... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

Dla mnie regulamin jest jasny.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

I jest jeszcze jedno miejsce gdzie jest kolejność: regulaminy ze starterów (te stare ale dostępne jeszcze w handlu). To już trzecie miejsce.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Problem z internetem

"To nie bug, to ficzer" jak podobno mawiał klasyk. Nowy rok w orange zaczął się z hukiem 😉

Co do zmiany kolejnosci rozliczania transferu to pewnie po cichu zostaną podmienione regulaminy (99%) albo ktoś się zorientuje i wprowadzi skuteczne zmiany w systemach (1%). Wariant pierwszy został zastosowany w przypadku usługi masz za staż, ale jak widać łatwiej pisać na forach niż działać.

Mnie problem z transferem nie dotyczy, ale trzymam kciuki żeby to się wyjaśniło z korzyścią dla klientów