Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z doładowaniem konta przez internet (mbank) po przeniesieniu numeru z sieci play


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Problem z doładowaniem konta przez internet (mbank) po przeniesieniu numeru z sieci play

Od dziś działa mi karta orange (po przeniesieniu numeru z play). Chciałam doładować konto na doladowania.orange.pl, jednak po kliknięciu w mtransfer nie dostaje smsa z kodem, przez co nie mogę zaakceptować opłaty. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Czytałam wcześniej, że niektórzy już miesiąc mają podobną sytuację.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z doładowaniem konta przez internet (mbank) po przeniesieniu numeru z sieci play

Skontaktuj się z bok http://orange.pl/kontakt

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Problem z doładowaniem konta przez internet (mbank) po przeniesieniu numeru z sieci play

Przed chwilą udało mi się doładować konto przez internet, widocznie musiałam odczekać jakiś czas na aktualizację itp.

 

Zarejestrowałam się na komp. na orange.pl, a tam nadal widnieje informacja "Przepraszamy, ta strona jest dla Ciebie niedostępna > kliknij aby przejść na stronę główną orange.pl". Czy w tym wypadku też muszę odczekać jakiś czas na aktualizację? Ktoś tak miał?


orange.png

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10920
  • 150

Problem z doładowaniem konta przez internet (mbank) po przeniesieniu numeru z sieci play


@Magda16 napisała:

Przed chwilą udało mi się doładować konto przez internet, widocznie musiałam odczekać jakiś czas na aktualizację itp.

To super, że SMS-y zaczęły już dochodzić 🙂

 

 

Pokaż szczegóły
Zarejestrowałam się na komp. na orange.pl, a tam nadal widnieje informacja "Przepraszamy, ta strona jest dla Ciebie niedostępna > kliknij aby przejść na stronę główną orange.pl". Czy w tym wypadku też muszę odczekać jakiś czas na aktualizację? Ktoś tak miał?

Rozumiem, że powyższe kontynuujemy już w nowym temacie, co nie? Emotikon: Mrugający


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Problem z doładowaniem konta przez internet (mbank) po przeniesieniu numeru z sieci play

tak!