Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem - starter na wymianę karty SIM jest za drogi

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 1

Problem - starter na wymianę karty SIM jest za drogi

Mam kolejny problem, mianowicie - kupiłem starter za 20zł, na który chciałem przenieść swój obecny numer (z Orange do Orange, na inną kartę, bo stara karta nie obsługuje LTE), zapomniałem/przeoczyłem, że wartość startera nie może przekroczyć 15zł, jeśli chcę samodzielnie wymienić SIM, poszedłem do salonu Orange z myślą, żeby kupić starter za 15zł, ale były za 5, 10, 20 etc, nie było startera za 15zł, więc kupiłem za 20zł, ale nie mogę wykonać operacji, którą chciałem wykonać na zakupioną kartę. Czy te 20zł z nowo zakupionej karty przepadnie czy można je jakoś przelać na inne konto w Orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Problem - starter na wymianę karty SIM jest za drogi

Możesz skorzystać z usługi przelew sms http://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4004889665,title,Przelew-SMS,article.html
ale to wymaga stażu 31 dni. Więc można np. zainwestować 3 zł w konto ważne rok jeśli ważność 20 zł jest krótsza niż 31 dni. Drugi warunek to doładowanie m.in. 10 zł więc nie wiem czy się opłaca.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Problem - starter na wymianę karty SIM jest za drogi

Możesz skorzystać z usługi przelew sms http://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4004889665,title,Przelew-SMS,article.html
ale to wymaga stażu 31 dni. Więc można np. zainwestować 3 zł w konto ważne rok jeśli ważność 20 zł jest krótsza niż 31 dni. Drugi warunek to doładowanie m.in. 10 zł więc nie wiem czy się opłaca.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 1

Problem - starter na wymianę karty SIM jest za drogi

Zawsze to coś. Musiałbym najpierw zarejestrować tę nową kartę na swoje imię i nazwisko i wtedy skorzystać z usługi konto ważne rok. W poniedziałek muszę przejść się do salonu, bo i tak muszę kupić starter za 5/10zł, żeby móc wykonać samodzielną wymianę karty, koszt 15zł (moja stara karta nie obsługuje LTE, a jeśli chcę zachować obecne bonusy, które przysługują mi z racji ponad 5 letniego stażu w sieci - muszę przenieść numer na nową kartę) i tak stracę z przyczyn nie do końca zależnych ode mnie, ale lepiej stracić 15zł, niż 35zł :). Napisałem kolejnego maila do bok, zobaczymy czy da się to jakoś inaczej załatwić, chociaż szczerze mówiąc wątpię, żeby Orange chciało pójść mi na rękę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Problem - starter na wymianę karty SIM jest za drogi

W poniedziałek to salony są zamknięte. Tylko jak wysłałeś maila a w międzyczasie coś zrobisz, to potem będzie misz masz jeszcze większy. A na odpowiedź z maila można czasem kilka dni poczekać.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 1

Problem - starter na wymianę karty SIM jest za drogi

No nic, zdecydowałem że na razie nie będę rejestrował karty, czekam na odpowiedź mailową BOK.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Problem - starter na wymianę karty SIM jest za drogi

@Bucek

Jak ta sprawa się ostatecznie zakończyła?

 

Jeśli uważasz, że któraś z udzielonych tu porad była dla Ciebie pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Problem - starter na wymianę karty SIM jest za drogi

Nie ma takich starterów za 15 zł. Samodzielną wymianę sim zrobisz na starterze za 5 lub 10 zł.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 60
  • 1

Problem - starter na wymianę karty SIM jest za drogi

Czemu nie wymienisz karty sim w salonie ?