Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pobieranie pieniędzy za transfer.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Pobieranie pieniędzy za transfer.

Witam, posiadam trochę MB w pakiecie podstawowym, lecz od jakiegoś czasu podczas korzystania z danych komórkowych, pobiera mi pieniądze z konta ( w wykazie połączeń zatytułowane ,,Internet i OW,,) czasem po pare groszy, a czasem po pare złotych, czy jest możliowość zablokowania automatycznego dokupowania pakietu internetu tak żeby pobierało mi tylko z pakietu który już mam, a jak mi się skończy pakiet, żebym nie miał w ogóle internetu wszystko tak żebym nie wydawał pieniędzy na internet, chce mieć tylko pakiet który otrzymuje po doładowaniu konta ( oferta orange free).

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pobieranie pieniędzy za transfer.

Bonusy za doładowanie o których piszesz nie mają takiej opcji. Musisz dokupić jakiś pakiet z lejkiem.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Pobieranie pieniędzy za transfer.

Przepraszam, ale nie rozumiem co znaczy ,,z lejkiem,, ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pobieranie pieniędzy za transfer.

niektore inne pakiety np 2gb za 12zl mają lejek, czyli po wyczerpaniu nie pobierają oplat a internet działa wolno

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Pobieranie pieniędzy za transfer.

Ale mi chodzi o to, żeby w ogóle nie pobierało mi nic z konta za internet. Teraz pobiera mi nawet jak mam jeszcze pakiet.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pobieranie pieniędzy za transfer.

Sesje są rozliczane po ich zakończeniu. Widocznie masz stale połączenie z internetem przez co informacja o danych o wykorzystaniu może nie być aktualna.

 

Druga możliwa przyczyna to korzystasz z roamingu lub stref premium.

 

Ew. może jest jakiś bug - to złóż reklamację np. przez mój Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Pobieranie pieniędzy za transfer.

Włączaj transmisję danych tylko wtedy kiedy korzystasz z Internetu, gdy tego nie robisz poprostu wyłącz transmisję danych w ustawieniach telefonu. Ten prosty zabieg uchroni Cię przed takimi przypadkami, chociaż niektóre aplikacje nawet przy wyłączonej transmisji danych pobierają niewielkie ilości mb.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Pobieranie pieniędzy za transfer.

Używam orange w zegarku, który nie ma opcji wyłaczenia transferu danych. 
A nie potrzebuje tego. 

Czy można w orange zablokować transfer danych? Jeśli tak, to jak tego dokonać?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pobieranie pieniędzy za transfer.

Jeśli to jest oferta na kartę lub na abonament, możesz wysłać "ręczne" zgłoszenie przez Mój Orange/Obsługa/zgłoś sprawę lub drydnąć na infolinię 510100100.
Blokada nie jest dostępna w ofercie typu mix.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pobieranie pieniędzy za transfer.

Zachęcam tez do korzystania z czatu - można tam się dostać z aplikacji Mój Orange albo zakładki Zgłoś sprawę / kontakt ze strony internetowej Orange 🙂