Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

Na koncie mam równe 0 zł, a to niemożliwe bo zawsze chociaż kilka groszy zostaje. Z resztą przed zmianą miałam jeszcze ok.10 zł. Ktoś moze mi coś poradzić? 

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

Skontaktuj się z BOK

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

Tak jak napisał @Piotrekk85,sama zmiana taryfy na Orange Free na kartę nie mogła spowodować utraty środków, więc wyjaśnienie sprawy będzie wymagało wglądu w konto.

Możesz prawdopodobnie sprawdzić to samodzielnie w Mój Orange w sekcji Analiza Wydatków > Pokaż wykaz połączeń. Jeśli nie masz konta, spróbuj założyć je na https://orange.pl/twojekonto/rejestracja (Nowy Mój Orange) lub https://orange.pl/rejestracja.phtml w opcji Jestem klientem Orange (Stary Mój Orange).

 

W razie czego, w poniedziałek możesz wejść na czata (od 7 do 21:30), aby to wyjaśnić, gdyby nie udało Ci się znaleźć przyczyny na koncie,albo nie mógłbyś założyć konta 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

Witam mam to samo bylam dzisiaj w Orange powiedzieli mi ze nic nie zrobia a dodzwonic sie na infolinie nie idzie tyle ze mialam 35zł na głownym i jakies 164 na promo i wcielo wszystko,totalna zenada...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

A dostawałas jakieś SMSy od Orange w ciągu 3 ostatnich dni?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

Dostalam tylko jednego smsa z Orange ze zmienili mi taryfe i kasa zniknela 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

Dokładnie, też tak miałam 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

Może jakiś pakiet na internet się skończył? Albo inna usługa zniknęła przez zmianę? Zareklamuj na BOK. http://orange.pl/kontakt

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

Sprawdzałaś na Mój Orange wykorzystanie środków?

W starym Mój Orange (logowanie za pomocą nazwy/numeru telefonu): Informacje > Bieżące wykorzystanie > Pełen wykaz.


W Nowym Mój Orange (logowanie za pomocą adresu e-mail): Analiza wydatków > Pokaż wykaz

 

Sama zmiana taryfy na Orange Free na kartę nie wiąże się z utratą środków.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

@Jarek: ale zmiana taryfy wiąże się z utratą wszystkich niekompatybilnych usług. Chyba Orange nie planuje robić problemów ze zwrotem środków?