Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Po zmianie na Orange Free Na Karte moje pieniądze z konta w magiczny sposób zniknęły

Jeśli bonus był nadal ważny, i rzeczywiście to było przyczyną, to jak najbardziej dokonamy zwrotu środków - zmiana taryfy w tym wypadku była bowiem przymusowa. Tylko trzeba byłoby to zgłosić. Każda reklamacja jest bowiem rozpatrywana indywidualnie.Jeśli możesz poczekać, to w poniedziałek załatwisz to na czacie. Jeśli nie, to poprzez kontakt z infolinią - nie wiem jaki jest teraz ruch, ale w weekendy zwykle był mniejszy, więc może być tak, że po prostu więcej osób teraz dzwoni i trzeba byłoby poczekać dłużej na połączenie. Wyłącz i włącz telefon oraz wyłącz dane komórkowe w telefonie, być może część środków jednak jeszcze pozostała.

 

= EDYCJA =

A wlaśnie, jak już się dodzwonisz lub wejdziesz na czata, poproś od razu - jeśli masz maila - o wysłanie linka do załozenia konta w Nowym Mój Orange, bo widzę, że nadal korzystasz ze starego serwisu, i z jakiegoś powodu nie działa u Ciebie wykaz połączeń. 🙂

Konto możesz spróbować założyć też samodzielnie na https://orange.pl/twojekonto/rejestracja - ale czasami wymagana jest pomoc konsultanta do założenia konta.