Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify w systemie Android Auto


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify w systemie Android Auto

Posty wydzielone z tematu Nie działa spotify na transmisji danych  - moderator Wojciech.

 

Witam. Mam dokładnie ten sam problem od co najmniej tygodnia może dłużej. Orange free na kartę. Wszystko działa tylko Spotify wywala tryb offline. Jest to uciążliwe gdyż uniemożliwia korzystanie ze Spotify w Android auto. Co ciekawe niby okladki, utwory się pokazują, ale nie ma dźwięku, a na telefonie pokazuje się napis, że Spotify jest offline i nie ma połączenia z internetem. W tym czasie gdy Spotify twierdzi, że nie ma internetu mogę spokojnie korzystać z przeglądarki,YT itd. Mam Xiaomi Mi9 i myślałem, że to wina ostatniej aktualizacji do androida 10, ale z tego co widzę to jednak nie i jest to wina Orange. Zmieniałem apn na jakieś inne ale internet działa, a Spotify do czasu, aż znowu nie wyskoczy, że nie ma połączenia z internetem.

3 ODPOW. 3

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Witam ponownie. Wykonałem telefon do BOK. Również Wam to polecam by problem nie został zamieciony pod dywan. W ciągu 24h mam dostać odpowiedź o co chodzi bo zgłoszenie zostało przekazane gdzieś do działu technicznego. Poprosiłem również by ktoś od Nich również tutaj na forum udzielił Nam wszystkim odpowiedzi. Tłumaczyłem, że problem dotyczy Spotify i że internet działa wszędzie indziej przynajmniej u mnie i że problem to nie wina platformy Android czy IOS czy ustawień APN bo próbowałem je zmieniać i jak Spotify działa kiedy chce tak działa kiedy chce. Według Pani na infolinii nie widzi ona na moim koncie jakichś problemów. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie działa spotify na transmisji danych

@stereo0 też odezwałem się do BOK. Dostałem informację, że Spotify nie jest w żaden sposób blokowane przez Orange. Dokładne rozeznanie sprawy można zrobić po wglądzie bezpośrednio na konto użytkownika.

Proponuję więc kontakt z Orange: BOK lub czat i indywidualne wyjaśnienie sprawy.

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

No to się przecież kontaktowałem wczoraj i nie uzyskałem pomocy. Mój kontakt skończy się z nimi tak, że im serdecznie podziękuję za usługi, które nie działają jak powinny.

 

Właśnie w tym momencie sprawdzałem. Spotify nie działa. Reszta działa. Wyświetlają się okładki, ale streaming nie rusza. Nawet usunąłem i zainstalowałem apke Spotify to tak teraz nie mogę się zalogować.