Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie oczekujące

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Połączenie oczekujące

Witam, mam dziwny problem, mam taryfę OFNK, oczywiście nie mam połączeń oczekujących, ale w czym problem, u innej osoby z tą samą taryfą jest powiadomienie na ekranie że ktoś dzwoni w czasie rozmowy lecz nie da się odebrać, ale jest chociaż powiadomienie, u mnie tego niema więc co tu chodzi ? Dodam że ta druga osoba nie korzysta z VoLTE ani z VoWIFi. Na obu telefonach była aktywacja tej usługi poprzez *43#

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Połączenie oczekujące

Oficjalnie w Orange na kartę nie ma połączeń oczekujących. 

 

tym wątku znalazłam informację, że zdarzały się takie wyjątki, że usługa czasem działała przy włączonym VOLTE. Ale to było jakieś techniczne zawirowanie a nie zasada. 

 

Orange nie zmusza do przejście na abonament.  Klient znając oferty wybiera taka, jaką spełnia jego oczekiwania. Jak osoby wyżej wspomniały alternatywą jest Flex. Bądź inna sieć która udostępnia usługę połączeń oczekujących o ofercie na kartę. 

 

Jeśli zaś chodzi o informacje, kiedy Orange wprowadzi VOLTE dla danego numeru telefonu to nie ma żadnego zestawienia. Trzeba po prostu sprawdzać. Tu znajdziesz oficjalną listę telefonów wspierających usługę. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Połączenie oczekujące

Pokaż screenshot
Anonim

Nie dotyczy

Połączenie oczekujące

@Napoleon  zaloguj się do Mój Orange i włącz Ktoś Dzwonił. Tyle w temacie ode mnie.

Bez tytułu.jpg

Wtedy będą powiadomienia przychodzić, że ktoś dzwonił.

Powiadomień że ktoś inny dzwoni w czasie rozmowy w taryfie na kartę nie ma, to tylko jest w abonamencie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Połączenie oczekujące

Włączyłem i faktycznie sms przychodzi ale nie o to mi chodziło.No cóż jak zawsze zmuszanie do wykupienia abonamentu a tego na pewno nie zrobię bo oferta bardzo słaba.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Połączenie oczekujące

@Napoleon polecam Orange Flex. Ciekawa oferta i polaczenia oczekujace sa😁


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Połączenie oczekujące

@byczyn_86 

 

Orange Flex to bardzo dobra oferta dla jednej karty SiM.

 

Dla duetu Nju Mobile.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Połączenie oczekujące

To nie jest rozwiązanie, po zaznaczeniu tej opcji przychodzi sms PO rozmowie a nie o to mi chodziło. Sprawa się wyjaśniła, osoba o której mówiłem w pierwszym poście ma jednak aktywne VoLTE. Pytanie więc do Orange, kiedy VoLTE dla Xiaomi Mi 9T ?

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie oczekujące

Oficjalnie w Orange na kartę nie ma połączeń oczekujących. 

 

tym wątku znalazłam informację, że zdarzały się takie wyjątki, że usługa czasem działała przy włączonym VOLTE. Ale to było jakieś techniczne zawirowanie a nie zasada. 

 

Orange nie zmusza do przejście na abonament.  Klient znając oferty wybiera taka, jaką spełnia jego oczekiwania. Jak osoby wyżej wspomniały alternatywą jest Flex. Bądź inna sieć która udostępnia usługę połączeń oczekujących o ofercie na kartę. 

 

Jeśli zaś chodzi o informacje, kiedy Orange wprowadzi VOLTE dla danego numeru telefonu to nie ma żadnego zestawienia. Trzeba po prostu sprawdzać. Tu znajdziesz oficjalną listę telefonów wspierających usługę. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Połączenie oczekujące


@byczyn_86napisał(-a)

@Napoleon polecam Orange Flex. Ciekawa oferta i polaczenia oczekujace sa😁


Na poniższej karcie też byś polecił:

cykl7.png

 Tak dużo GB skumulowało się, bo ze 100 GB korzystałem u konkurencji, w sumie z przeniesionymi, ze 20 kart.