Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety na kartę


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Pakiety na kartę

UWAGA na tą usługę, rozmowy i sms bez limitu +GB internet za 25 zł. na 31 dni , ponieważ mając taryfę orange free na karte i aktywując w/w usługę nigdy nie wykorzysta się GB internetu płacąc za cały pakiet 25zł. bo w pierwszej kolejności zchodzi internet z bonusu za doładowanie konta głównego. W taki oto mądry sposób jedną ręką orange daje internet za doładowanie za darmo ,  a drugą ręką zabiera internet z wykupionego pakietu za 25 zł.

27 ODPOW. 27

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety na kartę

Zmiana weszła już w styczniu 2019. Pół roku temu.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Pakiety na kartę

To dogadaj się na przelew SMS z kimś znajomym skoro pakiet ci wystarcza.

Obie strony mogą zyskać.

A zapewne niedługo poprosisz o extra SIM.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiety na kartę

Pakiet owy kupujesz nie tylko dla internetu. Toż to jest cudowne gdy za 25 zł miesięcznie można sobie gadać do woli ze wszystkimi sieciami, jak i esemesować też 🙂

A bonus dostajesz za free więc nie rozumiem co takiego wielkiego tracisz ? 

Proponuję Ci @jan1  aktywowanie " Skarbonki " ( z każdego doładowania coś zawsze  jeszcze wpadnie ) No i nie denerwuj się aż tak 😉 

Pozdrawiam 🙂

 

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002010578,title,skarbonka-,article.html

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety na kartę

@wscieklaewka , a co byś Ty mi proponowała? Którą taryfę prepaid? Krótko miałem YES ze Skarbonką, lecz od tego czasu wiele się zmieniło, a mam zamiar  na jesień zmigrować jeden telefon z abonamentu. Oczywiście z tych obecnie dostępnych.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiety na kartę

Ja mam Orange One ( ale to już archiwum, i nie aktywujesz jej zapewne ) Zostaje Ci Orange Free - bo innych już brak o ile się nie mylę 😉

 

Ale sobie Emotikon: Język Emotikon: Język ten tego (  )

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety na kartę

@wscieklaewka , dziękuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jakby co to wywołam do tablicy speca od najkorzystniejszych ofert. Halo! @Jarek ...uderzę do Ciebie w okolicach września, bo kto wie, czy coś nie zmienią Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Pakiety na kartę

Witam. 

@Piotrekk85  czy możesz mi podać bliższe namiary na zmiany , które weszły w styczniu 2019r.? ( link lub regulamin )

Pozdrawiam 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety na kartę

Zmiany nie zostały wprowadzone przez regulamin. W ubiegłym roku Orange stopniowo ze wszystkich pakietów internetowych na prepaidzie skasował punkty dotyczące kolejności wykorzystywania środków. Na koniec roku 2018 tylko doładowanie (konto główne) jest ostatnie, a potem (a właściwie wcześniej) Orange może zmieniać dowolnie. Jak twierdzą osoby decydujące za ofertę prepaid, jest to w trosce do klientów by elastycznie zmieniać nie musząc zmieniać regulaminów. Więc teraz Orange może ustalać kolejność pakietów / bonusów dowolnie.
Tyle osób na forum miało pisać już do UKE, UOKIK i nie wiadomo gdzie, ale póki co jakoś nikt tym temat się nie zajął i nie podjął w formie oficjalnego postępowania.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Pakiety na kartę

Bardzo dziękuję  za szybką odpowiedź , ale jeżeli to prawda , że nie ma żadnego regulaminu , to powstaje pozwolenie w każdym momencie na dowolną zmianę każdego zakupionego pakietu.Czyli tak jak pisałem wcześniej orange  jedną ręką daje internet , a drugą ręką zabiera internet z pakietu 

( 20GB ). Ale jest jeszcze jedna zasada :

1) nieznajomość prawa szkodzi.

2) co nie jest zabronione , to jest dozwolone.

A ja drugi raz nie kupię w/w pakietu i orange nie będzie mi zabierać GB internetu w ramach wykupionego pakietu.

Pozdrawiam.