Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Płatność online SMS lub przez połączenie

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Płatność online SMS lub przez połączenie

Witam, mam pytanie co do płacenia telefonem. Mam tu dokładniej na myśli, kupno czegoś przez SMS albo przez zadzwonienie na dany numer i wpisanie kodu który dostaliśmy. Mam dziwną blokade, że powyżej 30zł jak wydam i chce zapłacić więcej bo mi brakuje, to pan automat mówi mi "Brak środków na końcie", kiedy mam dobre ponad 70zł więc nie widzę przeszkód by opłacić daną "rzecz" za jednym razem a tu jednak się pomyliłem i mam jakąś blokade. Prosze o pomoc bo mam tak od dłuższego czasu, szukałem w telefonie, w internecie i nigdzie nie ma logicznej odpowiedzi...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Płatność online SMS lub przez połączenie

Od grudnia są nowe limity. Domyślnie 35 zł. Sprawdź na mój Orange czy ich nie masz.

liit.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Płatność online SMS lub przez połączenie

Od grudnia są nowe limity. Domyślnie 35 zł. Sprawdź na mój Orange czy ich nie masz.

liit.PNG


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Płatność online SMS lub przez połączenie

Dokładnie tak jak pisze @Piotrekk85.

W grudniu, ustawodawca wprowadził obowiązkowy limit na usługi premium w wysokości 35 zł. Limit w tej wysokości obowiązuje dla każdego kto nie zmieni jego wartości.

W Mój Orange możesz zmienić wysokość limitu lub go całkowicie wyłączyć. Możesz to zrobić także przez SMS pod numer 80603.

Treści:

LIMIT 0 by zablokować usługi premium.

LIMIT X by ustawić wartość limitu na X złotych np. LIMIT 100.

LIMIT WYLACZ by limit wyłączyć.

SMS bezpłatny.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10889
  • 150

Płatność online SMS lub przez połączenie

hej @Uuzu 🙂
jeśli uważasz, że któraś z odpowiedzi była przydatna, to - śmiało! - oznacz ją :). Dzięki temu o wiele większe grono użytkowników będzie miało okazję się z nią zapoznać Szczęśliwy mężczyzna