Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.

@Endrju1500 z doświadczenia wiem, że jakiekolwiek zmiany po przeniesieniu numeru należy wykonywać nie wcześniej jak po jednym, nawet dwóch dniach od przeniesienia. To tylko moje gdybanie.

Trudno doradzić, co mogło być konkretnie przyczyną negatywnego rozpatrzenia wniosku.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9940
  • 85

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.

@Endrju1500  i @ketrasaArtur  zastanawia mnie z tego linka co przesłałeś @ketrasaArtur ten punkt O zwrot jakich środków mogę wnioskować. W tym punkcie jest napisane - Można wnioskować tylko o zwrot środków (złotówek) pochodzących z doładowań znajdujących się na koncie głównym, które zostały zablokowane od 15.02.2021 r., To może w tym jest sęk

- Zwrot nie dotyczy bonusów przyznanych w ramach promocji albo usług.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.

@Pablo5 obecnie promocyjnych złotówek trudno uzyskać. Kiedyś ten zapis miał sens, jak były dodatkowe bonusy złotówkowe.

@Endrju1500 jeszcze taka sugestia:

Czy w momencie przenoszenia numeru, numer był aktywny na połączenia wychodzące?

 Czy środki na koncie głównym były odzyskiwane po zablokowaniu, np. minął czas ważności połączeń wychodzących? Wtedy środki można odzyskać, doładowując konto, ale nie mogą już zostać użyte do zwrotu. Liczy się tylko kwota doładowania.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 1

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.

Nie miałem już wykupionego pakietu No Limit dzwonić mogłem i wysyłać SMS.Ale stawki za minutę rozmowy czy wiadomość były już bardo wysokie i automatycznie pobierało kasę z konta.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.

@Endrju1500 czyli nie było przerw na połączenia wychodzące? Numer był przez ostatnie 6 miesięcy aktywny na połączenia wychodzące?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 1

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.

Tak, cały czas był aktywny na połączenia wychodzące.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 232
  • 954
  • 4

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.

Może faktycznie warto skorzystać z porady jaką ci przysłali w odpowiedzi i zainteresować tym UKE lub UOKiK np.

Ewentualnie napisz do nich jeszcze raz i poproś o podanie dokładnej podstawy (konkretnego zapisu regulaminu - paragraf, punkt, ustęp) wraz z podaniem właściwego powodu odmowy. Bo odpowiedź typu "nie spełnił pan jednego z sześciu warunków, ale nie powiemy którego" jest co najmniej nieprofesjonalna.

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 1

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.

Postanowiłem zadzwonić na infolinię. Orange ma taki burdel, że udało mi się w nim dowiedzieć, że na moje zgłoszenia odpowiadał bot a nie człowiek. Sprawa została wyjaśniona a pieniądze pojawiły się na moim koncie. Temat uważam za zamknięty 🙂 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 232
  • 954
  • 4

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.

Czyli warto walczyć do skutku 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22186
  • 182

Orange odmawia zwrotu niewykorzystanych środków prepaid.


@Endrju1500napisał(-a)

Postanowiłem zadzwonić na infolinię. Orange ma taki burdel, że udało mi się w nim dowiedzieć, że na moje zgłoszenia odpowiadał bot a nie człowiek. Sprawa została wyjaśniona a pieniądze pojawiły się na moim koncie. Temat uważam za zamknięty 🙂 


Właśnie takie sytuacje są ilustracją tego, jakie realne zagrożenia niesie AI.