Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange na karte

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange na karte

W dniu dzisiejszym zakupiłąm nowy starter firmy Orange Yes. Starter miał umożliwić wybór numeru telefonu - jakaś specjalna aplikacja miała się uruchomić zaraz po włożeniu karty SIM. Oczywiście nic nie działa. Próbuję wykonać jakikolwiek telefon z tego aparatu z tą nową kartą SIM i słyszę numer zajęty. Zadne rozmowy nie wychodzą. Nie mam jak sprawdzić, jaki mam numer telefonu. Badziewie jakich mało. Kupiłam również starter firmy Virgin i wszystko działa jak należy, bez żadnych cyrków. Nie można sprzedawać starterów od razu z numerami telefonu żeby się nadawały do użytku ? Bo ten, rozumiem, mogę wyrzucić do kosza. I jeszcze dodam że kontakt ze wsparciem technicznym jest również niemożliwy. Po prawie godzinie mocowania się z oficjalnymi stronami firmy Orange wreszcie mam szanse wypowiedzieć się na forum dyskusyjnym. Przez chwilę miałam możliwość czatu z doradcą, czat jednak zamknął się zanim zdążyłam cokolwiek napisać. Numery telefonów interwencyjnych również zajęte. Nic dodać nic ująć.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 21
  • 2

Orange na karte

Masz możliwość włączenia aplikacji do wyboru swojego numeru i taryfy wpisując na klawiaturze kod *660*#. Są trzy sposoby na wybór własnego numeru:
1. Wybór z listy (wyświetlają Ci się proponowane numery;
2. Losowo- losowy numer zostanie Ci nadany
3. Poprzez wpisanie maksymalalnie 5 cyfr które znajdą się w Twoim numerze.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange na karte

Ze startera póki nie wybierzesz numeru niestety nie można dzwonić.
Do korzystania z opcji wybierz swój numer potrzebujesz telefon z obsługą aplikacji STK lub można kupić starter z gotowym numerem.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 21
  • 2

Orange na karte

Masz możliwość włączenia aplikacji do wyboru swojego numeru i taryfy wpisując na klawiaturze kod *660*#. Są trzy sposoby na wybór własnego numeru:
1. Wybór z listy (wyświetlają Ci się proponowane numery;
2. Losowo- losowy numer zostanie Ci nadany
3. Poprzez wpisanie maksymalalnie 5 cyfr które znajdą się w Twoim numerze.

Anonim

Nie dotyczy

Orange na karte

Dokładnie postępuj zgodnie ze wskazówkami kolegi powyżej. Do chwili do której nie wybierzesz numeru i go nie zarejestrujesz Twój starter nie będzie aktywny


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Orange na karte

Cześć @Nina,

Rozważ proszę, czy któryś z wpisów nie zasłużył na szlachetne miano: 'Zaakceptuj jako rozwiązanie' 🙂

 

Pozdrawiam,
Rafał