Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Gdzie mam wpisać adres aby dostać bonus.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Jeśli adresu nie podałeś podczas rejestracji, to bonusu za podanie danych adresowych nie dostaniesz nawet po jego podaniu.

Jeśli mimo to, chcesz podać adres, zrobisz to poprzez infolinię lub czat, ale zalecam poczekanie ok.tygodnia, teraz mogą być baaaardzo duże kolejki 🙂

 

Bonus za rejestrację (1000 zł i 100 GB) odbierzesz nawet bez podania danych adresowych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Są dwa rodzaje bonusu:

 

  1. Bonus za rejestrację
    Otrzymasz go za zwykłą rejestrację. Nie musisz podawać danych adresowych.
  2. Bonus za podanie danych adresowych
    Otrzymasz go, jeśli podczas rejestracji, po raz pierwszy,  podałeś nam dane adresowe -> podajesz je podczas rejestracji. Jeśli ich nie podałeś, późniejsze dopisanie danych nie będzie uprawniało Cię do uzyskania tego bonusu.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Witam,

Zakupiłem na poczcie starter i go zarejestrowałem. Niestety Pani w "okienku" uparła się, że nie może wpisać adresu bo jak to określiła "nigdy dla orange nie wpisywalismy". Jak więc podać ten adres???


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Jeśli adresu nie podałeś podczas rejestracji, to bonusu za podanie danych adresowych nie dostaniesz nawet po jego podaniu.

Jeśli mimo to, chcesz podać adres, zrobisz to poprzez infolinię lub czat, ale zalecam poczekanie ok.tygodnia, teraz mogą być baaaardzo duże kolejki 🙂

 

Bonus za rejestrację (1000 zł i 100 GB) odbierzesz nawet bez podania danych adresowych.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Moje pytanie nie było do końca jasne. Adres podałem przy rejestracji poprzez przekazanie Pani na poczcie dowodu osobistego. Jednak ona nie chciała (lub nie mogła) wpisać go do systemu chociaż ja się przy tym upierałem. Nie mam zamiaru podawać adresu przez infolinię bo to nie uprawnia do otrzymania bonusa. Proszę o informacje, czy Poczta Polska nie ma możliwości wpisana do systemu adresu czy tylko pracownicy nie potrafią tego zrobić?


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Cześć @Pajaczyca1_,

Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.

 

Pozdrawiam,
Rafał