Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange na kartę a VPN statyczny

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange na kartę a VPN statyczny

@Januszbba po kosztach ALCATEL LINK ZONE 4G LTE CAT7 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange na kartę a VPN statyczny

Irek a jest to tani router  taki szukam ? 🙂 I jak to skonfigurować żeby mieć orange vpn ? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange na kartę a VPN statyczny

Tani to znaczy za ile? 50zł? Jak ma być tanio na max, to używany modem LTE z Allegro, pewnie max 80zł, każdy modem LTE da ustawić Orange VPN, no chyba że kupisz z oprogramowaniem T-Mobile czy Play > to nie da rady, inna sprawa, to tanie routery z allegro, mają blokadę SIM LOCK i karta sim innego operatora nie zadziała, taki ze sklepu Media Expert czy innego przyjmnie każdą kartę sim, nie będę polecać modemów LTE, bo wybór jest duży i kupisz bez problemów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange na kartę a VPN statyczny

Rozumiem mam co prawda orange love i do tego nr ale ja go chce zostawić i pytanie Czy można mieć 2 karte sim w orange love? i włożył bym ją w moim 2 domu do routera

Anonim

Nie dotyczy

Orange na kartę a VPN statyczny

@Januszbba  w Orange love tylko jedna SIM karta. Może Flex ci spasuje, jedna SIM do rozmów, druga do internetu, oferta prosta 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange na kartę a VPN statyczny

No tak 1 karte sim w orange love mam w komórce i niechce jej wyjmować i zamienić ją jako internet mobilny w routerze. A skoro w love nie można mieć 2 numeru to kicha. A orange vpn nie pujdzie w orange na kartę. Nie uda mi się chyba  i szkoda a jak Irek czytałaś na początku jakim trudnym sposobem muszę łączyć się żeby mieć dostęp do routera i kamer i dlatego chciałem mieć orange vpn chyba że jest inny jakiś sposób.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Orange na kartę a VPN statyczny

@Januszbba  powtarzam: sprawdź  czy  kamery nie mają softu do podglądu  z poziomu serwera i chmury producenta 

Anonim

Nie dotyczy

Orange na kartę a VPN statyczny

@Januszbba  jak się nie mylę w plusie na kartę, nie trzeba extra  usług kupować, kup kilka starterów i testuj, taka zabawa nie wiąże umowami, daje obraz sytuacji i wtedy wchodzisz, musi ci działać to co chcesz 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange na kartę a VPN statyczny

Ja sobie chciałem ułatwić sprawe mając dostęp  przez orange vpn i byłoby z pewnością lepiej niż łączenie się z laptopa i przez team viever. Ale skoro nie da się to co zrobić musiałbym przełożyć karte sim  co mam z orange love do routera w 2 domu a ja tego nie zrobię ale jestem wdzięczny wam za pomoc 🙂 pozostaje mi robić tak jak obecnie. 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Orange na kartę a VPN statyczny

@Januszbba 

A ten temat widziałeś?

https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Huawei-B535-Orange-VPN/td-p/298954

 

W sumie do tego o czym piszesz jest ci potrzebny tylko publiczny adres IP w lokacji B. Jeśli masz SIM z innej sieci, to niewykluczone że taki dostajesz bez dodatkowych opłat. Nie wiem. Ten tzw. Orange VPN to nie jest to co Ci się wydaje, to nie jest połączenie VPN między Twoimi lokacjami. To połączenie musisz skonfigurować sam, i potrzebujesz do tego na początek adres publiczny w lokacji B.

Jednak jeśli jesteś w te klocki zielony to wczytaj się uważnie w sugestię @agat13 : dedykowane rozwiązania chmurowe mają walor łatwości konfiguracyjnej.

 

PS. Skąd pomysł że mając Love nie możesz mieć więcej kart SIM? Oczywiście że możesz, tylko jest to dość drogie rozwiązanie.