Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Ekstra Numer

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange Ekstra Numer

Nigdy z tego nie korzystałem bo mam kilka sim kart, ale może warto, tylko czy to działa w Orange Free, tu niestety o tym nie ma wzmianki > Orange-Ekstra-Numer, jeśli to działa w niektórych taryfach prepaid to wypada to zmienić, jak trzeba to Pomysł zrobię.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Orange Ekstra Numer

@zbigniewwrównież przetestowałem kod *121*# na numerze OFnK i komunikat zwrotny, że usługa niedostępna w tym planie taryfowym i żeby zmienić plan taryfowy i ponownie aktywować usługę. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Orange Ekstra Numer

Usługa działa dla wszystkich taryf postpaid i prepaid.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Orange Ekstra Numer

To nie jest prawda. Usługa działa w wybranych planach. W ofertach typu data nie działa. Jako że Orange Free na kartę powstała jako taryfa data, tej usługi w niej nie ma. Testowałem przed chwilą na swoim nr.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Orange Ekstra Numer

" Usługa ta działa zarówno w taryfach indywidualnych jak i biznesowych."

@Piotrekk85 coś musiałeś zrobić nie tak, bo jest to dla każdego planu, nawet OFnK. Ileż to razy dzwonią klienci którzy sprawdzając stan konta zamiast *124*# wcisną *121*# i nieświadomie sobie ją uruchomią...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Orange Ekstra Numer

A z jakich taryf? OFnK jest dosyć specyficznym planem. W regulaminie też jest to ujęte.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Orange Ekstra Numer

@zbigniewwrównież przetestowałem kod *121*# na numerze OFnK i komunikat zwrotny, że usługa niedostępna w tym planie taryfowym i żeby zmienić plan taryfowy i ponownie aktywować usługę. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Ekstra Numer

Tak jak pisze @Piotrekk85 i @Mariusz piszą przy aplikacji Ekstra Numer, więc nie działa we wszystkich taryfach prepaid Orange, opis też lakoniczny.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Ekstra Numer

Korzystam od 2 lat  z tej usługi i dzialalo to bardzo fajnie ale w tej chwili ustawienia kalendarza w ogóle nie działają. Bez względu na ustawienie numer jest cały czas aktywny. Zglaszalem już tyle razy do Orange ale najwidoczniej mają to gdzieś.  Kończy mi się umowa za 2 miesiące więc po 20 wspólnych latach z idea/orange raczej się z nimi pozegnam