Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oficjalne opłaty za RCS?

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Oficjalne opłaty za RCS?

Nie wiem jak to jest w Orange, ale u magentowych jest jak mówi @agat13  (być może w pomarańczy tak samo).


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Oficjalne opłaty za RCS?

Korzystam z RCS i kilka moich kontaktów i oczywiście jest to za darmo. O transferze nawet nie myślę. W dodatku można korzystać na WiFi. Załączniki do 115 MB to świetna sprawa. Zdjęcia czy filmy nie mają obcinanej jakości. 

Zastanawiam się jaki interes mają operatorzy na tym aby stracić zysk z SMSów i MMSów. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 24
  • 0

Oficjalne opłaty za RCS?

Przecież operatorzy na tym i tak nic nie tracą.

Smsy i mmsy są i tak bez limitów, a są też inne komunikatory.

Jedynym mankamentem jest tylko to, że nie każdy przecież ma Whatsapp, a pytać się kogoś od razu o dane na FB to też wydaje się kuriozalne.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Oficjalne opłaty za RCS?

Wg mnie tracą. SMSy są bez limitu ale za jakiś określony ryczałt. Dodatkowo Google tak to sprytnie wymyślił, że wystarczy zaakceptować (przycisk ten jest bardzo bardzo uwidoczniony w tym komunikacie a sam komunikat mocno nakłaniający to zaakceptowania RCS) w Messengerze i już go używamy - i znam pełno ludzi którzy nawet nie mają takiej świadomości, dla nich dalej są to SMSy. Umówmy się że skorzystanie np. z Whatsappa wymaga znacznie więcej działań i raczej użytkownik wie że korzysta z tego komunikatora. A czy tak samo dużo ludzi wie że używa RCS? Przecież nie zmienili aplikacji... do SMSów. 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Oficjalne opłaty za RCS?

@Piotrekk85 Nie ma w prepaid dodatkowego kosztu korzystania z technologii RCS tak jak było na AMA flex mówione. https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Oferta-na-kart%C4%99/RCS-na-prepaid/m-p/288341#M201


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Oficjalne opłaty za RCS?

No właśnie czytam. I trochę się dziwię.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 24
  • 0

Oficjalne opłaty za RCS?

 


@@

🙂