Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

Anonim

Nie dotyczy

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

Witam Proszę o pomoc w kwestii sms na karcie sim ponieważ urządzenie wskazuje wykrzyknikiem ich przepełnienie a w rzeczywistości ich brak co można zrobić żeby je wszystkie wykasować do zera? To pierwsza sprawa druga to Ograniczenie prędkości transmisji danych definitywnie wyłączenie a na aplikacji jego brak wyłączenia widnieje. Proszę odefinitywne wyłączenie tej usługi Ograniczenia prędkości transmisji danych. Trzecia sprawa to Nie chcę lejka też proszę o wyłączenie definitywnie tej usługi Chcę korzystać z Internetu na normalnej pełnej prędkości bez żadnych ograniczeń. Z góry Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam PS. Mogę podać numer usług na kartę...

13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

@Anonim dprawdź w skrzynce SMS-ów wysłanych. To też może powodować przepełnione.

Co do lejków i ograniczeń to rozmawiaj z operatorem, infolinią, czat. Tu jest forum samopomocowe i nikt z użytkowników nie ma wglądu na Twoje konto.

Anonim

Nie dotyczy

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

Nie mam żadnych sms nie widnieją nawet w wysłanych a wykrzyknik na belce jest na kopercie!

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

1. Po pierwsze wyjmij kartę SIM i ponownie zainstaluj ją w urządzeniu. Zobacz czy teraz jest ok.

2. Nie wiem o co chodzi z ograniczeniem danych. Jeśli korzystasz za dużo z sieci, to Orange może ograniczyć korzystanie z internetu, bo musi stosować zasadę, że sieć jest dla wszystkich. Sieć mobilna ma swoje ograniczenia, to nie światłowód.

3. Jeśli wyłączysz lejek i wykorzystasz GB, to dalsze korzystanie będzie naliczać z dostępnych złotówek.

 

Nie ma korzystania bez limitów z pełną predkością. To tak nie działa🙂

Anonim

Nie dotyczy

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

Ron nie pomaga wyjęcie z urządzenia karty sim jest nie OK

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

1. Sprawdź kartę SIM na innym telefonie.

2. Ewentualnie przywróć telefon do ustawień fabrycznych. Pamiętaj o zabezpieczeniu danych, zdjęć itp. 

3. Możesz wymienić kartę SIM. 

Anonim

Nie dotyczy

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

To w routerze mam kartę sim bo to starter internetowy

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

A przekładałeś do telefonu? Router też można przywrócić do ustawień początkowych. Pozostaje jeszcze wymiana karty SIM. 

Co do spadku prędkości możesz jeszcze poprosić Obsługę Klienta o sprawdzenie, ale tutaj każdy operator pilnuje przepustowości sieci. 

Anonim

Nie dotyczy

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

Stawię się do salonu celem wymiany karty sim.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

SMS Skrzynka przepełniona z wykrzyknikiem faktycznie ich brak w sim i na urządzeniu.

@Anonim jeżeli w salonie nie stwierdzą uszkodzenia karty SIM, to za wymianę zapłacisz dużo drożej niż przy samodzielnej wymianie karty SIM:

https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim