Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?

Jak to jest, że na allegro sprzedają karty sim (do Orange! nie wspominam nawet o konkurencji) które mają internet ważny do końca obecnego roku a nawet do kwietnia następnego a próbując załatwić jakiś pakiet długoterminowy na karcie z którą przeniosłem do Orange dwa lata temu okazuje się, że można dostać internet za doładowanie (100zł) na 5 miesięcy, lub kupić na miesiąc w nieopłacalnej cenie 2GB za 12zł ewentualnie 100gb za 100zł ale tylko na 100dni (jakaś kpina).

Z tego wszystkiego 100zł na 5 miesięcy wygląda najlepiej bo przecież pieniądze zachowujesz na koncie, ale co jeśli konto mam już doładowane i nie potrzebuję doładowywać taką kwotą?

Do tego zmiany w "rok ważności konta":

orange .png

Rozwiązanie całkiem ciekawe kiedy chcesz dzwonić ale nie chcesz, żeby ktoś mógł się dodzwonić..

z tym, że 

large.png

Tak więc lepiej będzie, żebym płacił te 100zł co 5 miesięcy czy znajdzie się coś lepszego? 

Mogę odbierać połączenia do lipca czy do marca?

 

 

 

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?

Część ofert na allegro graniczy na działaniach typu fraud, nie masz pewności że będą zachowane na cały czas (w sensie Orange Ci tego nie obiecuje, odpowiedzialność prawną ponosi sprzedawca z allegro).

Obecnie jest legalna promocja by mieć na rok (dosłownie na rok a nie przedłuża za każdym razem o rok). Trzeba przenieść numer z innej sieci do oferty Orange Free na kartę (przez salon lub www). Na karcie startowej masz 2GB na start ważne rok, jeśli nie zmieniasz taryfy promocja łączy się z bonusem za doładowania.

Ps. Ukryj dane osobowe na screenie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?

Jedno i drugie to kombinowanie. 

Z tym, że przenosząc numer z orange do innej sieci a następnie z powrotem tracę staż - jeśli ma wgl jakiekolwiek znaczenie w tej sieci bo w sumie widzę że nie ma. 

Równie dobrze można przenieść się do innej i nie wracać lub wrócić za rok jeśli polityka konkurencji jest podobna (bonusy dla przenoszących numer). 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?

Za staż masz tylko większy pakiet GB przy pakietach cyklicznych nolimit. Można poszukać i wybrać coś dla siebie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?

tylko, że płatność 25-40zł miesięcznie mija się z celem jak dla mnie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?

To poza ofertą Play Odnowa nie ma innej opcji "na rok" by płacić mniej niż 20 zł (średniomiesięcznie). A na dziś w Orange jest ciut lepszy przelicznik zł/GB.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?

Ja bym osobiście nie pokusił się na zakup karty na allegro- nie wiem ile w tym prawdy ,ale na jednym z forum jest mowa o tym ,że Orange wyrywkowo banuje takie karty - więc interes według mnie marny.

I tutaj w sumie nawet nie dziwię się w niczym operatorowi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?

To trzeba pamiętać, żeby dopełnić obowiązku przerejestrowania (a do tego trzeba być osobiście w salonie z poprzednim użytkownikiem).

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?

Dawniej kupowałem karty na allegro i nie było absolutnie żadnych problemów a w większości przypadków nadal w dużym interesie sprzedających jest aby nie mieć negatywnych opinii więc dotrzymują umów/ wymieniają towary.

Z tego co czytałem karty są sprzedawane niezarejestrowane.

 

 

Co z moimi połączeniami przychodzącymi mam się przejmować czy dopiero za pół roku?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oferta z allegro lepsza niż oferta orange?

Poczekaj dwa, trzy dni i sprawdź. Po doładowaniu okres na przychodzące na mój Orange dłużej się odświeża.