Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty sim <18

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Wymiana karty sim <18

Witam.

Mam 16 lat. Mój numer mam zarejestrowany na siebie. Czy mogę samodzielnie wyrobić duplikat karty SIM w salonie Orange (z powodu zagubienia) mimo wieku poniżej 18 r.ż.? Czy będzie potrzebne coś jeszcze (taryfa Orange POP)?

 

Z góry dziękuję za pomoc 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Wymiana karty sim <18

Jeśli numer jest zarejestrowany na Ciebie, to wystarczy dokument potwierdzający tożsamość (dowód, paszport, legitymacja szkolna raczej nie).
Koszt wymiany to 25 zł.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Wymiana karty sim <18

Jeśli numer jest zarejestrowany na Ciebie, to wystarczy dokument potwierdzający tożsamość (dowód, paszport, legitymacja szkolna raczej nie).
Koszt wymiany to 25 zł.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Wymiana karty sim <18

@jakub_0220 Jeśli odpowiedź rozwiała Twoje wątpliwości i była pomocna, oznacz ją proszę, jako rozwiązanie, to ułatwi innym trafienie do tej informacji. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim <18

Zastanawia mnie sens wymiany, wyrobienie duplikatu sim prepaid, jeśli tam nie było dużej kwoty zł, to może sensowniej nowy starter sim, będą Bonusy a wątpię żeby nr był tak cenny by wydać 25zł na duplikat.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Wymiana karty sim <18

Powodów jest wiele: zachowanie numeru, stażu, indywidualnych promocji, usług. Ja osobiście mam jeszcze zachowany starter popa "na okrągło" gdzie mimo wielu lat mam 5 więcej za doładowanie powyżej 25 zł. Trzeba sobie samemu skalkulować...
Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim <18

Właśnie o to chodzi, trzeba kalkulować, bo te stare Oferty spok, ale do Internetu już sensowniej Nowe Orange Free, Bonusy na Internet są, nr telefonu teraz też można Fajny wybrać, miałem kiedyś ze starej numeracji, teraz wolę z nowej puli 515xxxxxx 😉