Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?


@MORGANplnapisał(-a)

Więc po rozmowie na czacie udało mi się złożyć reklamację. Problem w tym że numer ponoć miesiąc temu został usunięty z sieci... Zablokowany był wcześniej ale napewno nie przez pół roku. Myślę że 3 miesiące max. Coś czuję że będzie lipa niestety... 


Jeśli numer dezaktywuje operator, to już go nie odzyskasz, wróci za jakiś czas do obiegu. Więc skoro ci zależało na numerze, to trzeba było wcześniej działać, oznaczone rozwiązanie nic nie wyjaśnia, tyle w temacie. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

Jesteś w błędzie. Numer odzyskałem w przeciągu kilku godzin. 

Anonim

Nie dotyczy

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@MORGANpl  numeru dezaktywowanego nie da się odzyskać, więc był tylko zablokowany, sam mieszasz w temacie, do 6 miesięcy da się numer odzyskać, bez wielkiego wysiłku 😄


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

To były moje wyliczenia. Jak się okazało numer byl wylaczony od dłuższego czasu. Po wyłączeniu tak zostałem poinformowany ze Orange czekał miesiąc i numer został usunięty z sieci. Po sprawdzeniu numeru seryjnego karty było tak samo że numer został usunięty z sieci. 

Anonim

Nie dotyczy

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@MORGANpl  mało faktów dajesz, kupa domysłów i skoro numer odzyskany i rozwiązanie jest, to koniec tematu  i dyskusji😎


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 37
  • 0

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

Hej @agat13 

Czy mógłbyś podzielić się tymi sposobami? Zmotywowana zakończonymi sukcesami postami, sama próbuję odzyskać numer, mimo, że konsultanci mówią, że nic nie można zrobić.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2114
  • 11891
  • 54

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?


@Lejdi_Dinapisał(-a)

Hej @agat13 

Czy mógłbyś podzielić się tymi sposobami? Zmotywowana zakończonymi sukcesami postami, sama próbuję odzyskać numer, mimo, że konsultanci mówią, że nic nie można zrobić.


Jeśli konsultant i to nie jeden, mówi że się nie da, to żadne magiczne sztuczki nie pomogą, nawet w firmowym salonie Orange, mało kto na dostęp do listy numerów, tym bardziej odzyskanie numeru na kartę, sporo pracy i zysk z odzyskania numeru żaden, chyba że to klient biznesowy😎


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 5719
  • 67

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

_zablokowanie_30dni.png

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3892
  • 20

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@IreneuszCD dokładnie. Jeżeli jest nawet jakiś sposób na okrętkę to wątpię aby konsultant w salonie poświęcał czas i energię na takie kombinacje dla numeru prepaid.  Jak dla mnie jak ktoś ma numer na kartę to naprawdę warto pilnować tego, aby numer był aktywny.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2114
  • 11891
  • 54

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@Kimiriko niektórzy po roku przypominają sobie o numerze u myślą że da się go odzyskać, obecnie pula numerów się kończy szybko, więc te zapomniane numery szybko wracają do obiegu 😎