Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

300 GB na rok od Orange na kartę - do otrzymania bonusu potrzebuję doładować dwa razy po 5 zł?

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 37
  • 1

300 GB na rok od Orange na kartę - do otrzymania bonusu potrzebuję doładować dwa razy po 5 zł?

Mam pytanie odnośnie promocji w Orange 300GB na rok (12 paczek po 25GB), czy doładowując kartę za 5 zł otrzymuje się 25GB z promocji i 12,5GB bonus za doładowanie ? czy też aby otrzymać bonus za doładowanie należy doładować kolejną kwotą 5zł.

Czy aby nic nie przepadło należy tylko doładowywać co miesiąc 5zł czy też należy aktywować Konto ważne przez rok za 29zł?

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2821
  • 7058
  • 183

300GB na rok od Orange na kartę - do otrzymania bonusu potrzebuję doładować dwa razy po 5 zł?

Korzystałem z tej usługi. GB z bonusu za doładowanie i z w/w promocji trafiają na konto promocyjnych GB. Doładowując konto za 5 zł. co miesiąc ważność konta na bonusowe GB się przedłuża o 30 dni (ta sama "przegródka" bonus za doładowanie)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2821
  • 7058
  • 183

300GB na rok od Orange na kartę - do otrzymania bonusu potrzebuję doładować dwa razy po 5 zł?

Wystarczy doładowywać 5 zł. na m-c. GB będą się sumować, tak jak ważność bonusu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

300GB na rok od Orange na kartę - do otrzymania bonusu potrzebuję doładować dwa razy po 5 zł?

Doładowanie za 5zł daje 2 dni ważności GB, a drugie doładowanie kolejne 2 dni. Zgodnie z tabelką poniżej:

 

Regulamin promocji ”Internet za darmo”

O1.jpg

 

 

 Aby przedłużyć ważność GB, możesz skorzystać z poniższej promocji "Więcej czasu na Internet"

 

Ron_0-1704219995440.png

 

Co do promocji 300GB na rok - 25GB co 31 dni _ Regulamin

 

2. W ramach Promocji Abonenci, którzy aktywowali numer w sieci Orange po 31 maja 2022 r. oraz doładują Konto Główne za min. 5 zł dowolnym sposobem doładowania oraz wyślą SMS-a o treści 300GB na 811 (koszt 0zł) otrzymają za darmo Bonus w postaci 300 GB, czyli maksymalnie 12 paczek po 25 GB każda, przyznawanych co 31 dni. Pierwsza paczka 25 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne co 31 dni pod warunkiem posiadania ważnego konta na połączenia wychodzące oraz doładowania się za min. 5 zł dowolnym sposobem doładowania w okresie max. 30 dni przed przyznaniem kolejnej paczki GB.

 

6. Po włączeniu Bonusu Abonent otrzymuje pierwszą paczkę 25 GB na 31 dni. W ostatnim dniu ważności tej paczki danych nastąpi próba włączenia kolejnej paczki 25 GB na 31 dni. Środki z kolejnych paczek będą się sumować.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2821
  • 7058
  • 183

300GB na rok od Orange na kartę - do otrzymania bonusu potrzebuję doładować dwa razy po 5 zł?

Korzystałem z tej usługi. GB z bonusu za doładowanie i z w/w promocji trafiają na konto promocyjnych GB. Doładowując konto za 5 zł. co miesiąc ważność konta na bonusowe GB się przedłuża o 30 dni (ta sama "przegródka" bonus za doładowanie)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

300 GB na rok od Orange na kartę - do otrzymania bonusu potrzebuję doładować dwa razy po 5 zł?

@yack wystarczy doładować raz z 5 zł, następnie aktywować 300 GB na rok. Wykonując doładowanie online, dostajesz od razu 12,5 GB + po aktywacji 300 GB na rok dostajesz 25 GB. Potem należy przed upływem 30 dni doładować ponownie konto za minimum 5 zł:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-01-2024-r-Promocja-300-GB-za-darmo-przez-rok-w...

Jeśli nie aktywowałeś jeszcze bonusu 100 GB za rejestracje numeru w Mój Orange, to warto aktywować w aplikacji Mój Orange, w zakładce Więcej -> Pakiety i usługi -> i klikasz na baner 100 GB za rejestrację. Do tej samej przegródki wpadnie 100 GB:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-01-2024-r-100-GB-za-rejestracj%C4%99-w-M%C3%B3...

Podobna sytuacja jest za zgody marketingowe, ale tu dostajesz 200 GB:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/200-GB-Bonus-za-zgod%C4%99-w-ofercie-na-kart%C4%99/t...

 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

300 GB na rok od Orange na kartę - do otrzymania bonusu potrzebuję doładować dwa razy po 5 zł?

@yack  zgodnie z tym co koledzy wyżej napisali, nie musisz przedłużać konta o rok i ważności GB.

 

Aktywowałem na potrzeby TESTU dla Ciebie 300GB. Poniżej screen.

 

o2.jpg

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5461
  • 59

300 GB na rok od Orange na kartę - do otrzymania bonusu potrzebuję doładować dwa razy po 5 zł?

Promocja 300 GB daje paczki 25 GB z ważnością GB 31 dni. Kolejne paczki są przyznawane co 31 dni o ile złotówki są ważne (na wychodzące) i było doładowanie za minimum 5 zł w ostatnich 30 dniach.

Konto z GB za doładowanie 411 może być dłużej ważne niż złotówki i nawet wtedy można korzystać z GB.

Praktycznie dla samych GB wystarczy na 1-2 dni przed przyznaniem kolejnej paczki doładować za 5 zł.

Czasami korzystne będzie wysłanie darmowego SMSa AKT1 na 80630, gdy złotówki nie są ważne przed doładowaniem. Najtańszy sposób zwrotu zablokowanych złotówek po 7 dniach od zablokowania.

Lepiej zapomnieć, o usługach KWR za 9 zł, Więcej czasu na internet za 29 zł i być systematycznym, a złotówki wydawać dopiero po zakończeniu promocji 300GB według własnych potrzeb na inne promocje=usługi.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

300 GB na rok od Orange na kartę - do otrzymania bonusu potrzebuję doładować dwa razy po 5 zł?

@yack Raz na miesiac doładowujesz 5 zł przez aplikację mobilna Mój Orange dostajesz wtedy 25 GB internetu.Polecam płacić blikiem najlepsza metoda opłaty za pakiet.