Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

O ile numer jest nadal wolny, to salon może go przywrócić, ale do abonamentu, do prepaida się nie da.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 3732
  • 19

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

Ja widziałam ostatnio wpis osoby oburzonej, że straciła numer w innej sieci. Jak oni tak mogli. To dla niej tak krytycznie ważny numer. Ma podany w wielu miejscach do kontaktu.  Ja się zastanawiam jak mając ważny numer można nie pilnować ważności konta 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@MORGANpl  Wiekszość osób nie wie że każdy numer telefonu jest do odzyskania najlepszy sposób aby go oddzyskać jest kontakt z operatorem na infolinii.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53316
  • 619

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@Luki9  niestety nie każdy..


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@agat13 Powiedzmy że nie każdy,ale jak masz kogoś kto pracuje w dziale technicznym to każdy numer jest do odzyskania po prostu jest to do zrobienia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53316
  • 619

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@Luki9  dalej będę się upierał, że numer, który jest wydany do sprzedaży w formie karty i zalega gdzieś w salonie czy kiosku nie jest do odzyskania...startery nie są do namierzenia i wycofania 

Mówimy o normalnym odzyskaniu jak to sam napisałeś , przez konsultanta... Inne nie podlegają dyskusji na forum 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@agat13  Tu masz rację 100% jeśli numer jest już wydany do sprzedaży to go już nie da się go oddzyskać.

Jeśli natomiast numer telefonu stracił ważność konta lub połaczenia sa zablokowane lub słyszymy w słuchawce że nie ma takiego numeru jest szansa na odzyskanie.