Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

Dzisiaj dowiedzialem sięże mój numer został wyłaczony...:( Mieszkam za granica wiec dosc rzadko jest właczony. Ostatnio bedac na pogrzebie taty grudzien 2020 wydawało mi sie ze uzupełniłem konto. Okazalo sie ze jednak chyba nie i numer został wyłaczony jak dobrze pamietam 09/10/2021... Jest jakas szansa na odzyskanie numeru? Reklamacja,cokolwiek?? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@MORGANpl Podpytałem tu i ówdzie i wnioski są takie, że w niektórych sytuacjach (rozwiązania indywidualne) podczas wizyty w salonie firmowym Orange obrotny, doskonale wykształcony i doświadczony konsultant może pomóc. Mają swoje sposoby na tego typu przypadki (wiem od mojego guru) i w sposób całkowicie legalny, aczkolwiek owiany tajemnicą, są w stanie pomóc. Chodzi o to, że procedura nie obejmuje takich działań, ale są na to odpowiednie metody, aby osiągnąć cel. Zaznaczam, że nie we wszystkich przypadkach da się coś pozytywnie załatwić...ale trzeba próbować

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

Na czacie rozmawiałem, przełączali mnie co chwilę między innymi osobami i tylko słyszałem że niestety ale numer wyłączony i się nie da... 😞


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@MORGANpl  wejdź jeszcze raz na czat i powiedz że chcesz złożyć reklamację z powodu wyłączenia numeru, reklamację muszą przyjąć i poczekaj na jej rozpatrzenie, być może się uda. To nie jest aż tak długi czas od wyłączenia, raptem miesiąc z hakiem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@MORGANpl sprawdź na koncie Mój Orange w apce, przez www, czy da się odzyskać numer. Teraz jest tylko pół roku na odzyskanie numeru od daty wyłączenia. Potem już nie będzie możliwości jego odzyskania. Jeżeli przez Mój Orange nie znajdziesz możliwości przywrócenia numeru, to na infolinii, czacie konsultant powinien pomóc. Złóż reklamację, w sprawie odzyskania numeru, tak jak @slav72 podpowiada.

 

edit:

W apce Mój Orange powinna być możliwość odzyskania zablokowanego numeru. U mnie wygląda to tak:

IMG_20211117_022048.jpg


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

U mnie to wygląda inaczej. Nie ma numeru na górze tak jak u Ciebie i pod też nie ma tego "guziczka" odblokuj. Co bym nie kliknął w apce to wyskakuje błąd.  Spróbuje dzisiaj na czacie z tą reklamacja może się uda 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@MORGANpl przeinstaluj apkę i sprawdź jeszcze raz. Jeżeli numer jest dłużej nie aktywny niż pół roku, to już go możesz nie odzyskać. Jak będziesz rozmawiał z konsultantem, to zapytaj się o czas nieaktywnego numeru.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

Więc po rozmowie na czacie udało mi się złożyć reklamację. Problem w tym że numer ponoć miesiąc temu został usunięty z sieci... Zablokowany był wcześniej ale napewno nie przez pół roku. Myślę że 3 miesiące max. Coś czuję że będzie lipa niestety... 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@MORGANpl poczekaj na odpowiedź na reklamację, a nóż/widelec 😉 się uda.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa?

@MORGANpl Podpytałem tu i ówdzie i wnioski są takie, że w niektórych sytuacjach (rozwiązania indywidualne) podczas wizyty w salonie firmowym Orange obrotny, doskonale wykształcony i doświadczony konsultant może pomóc. Mają swoje sposoby na tego typu przypadki (wiem od mojego guru) i w sposób całkowicie legalny, aczkolwiek owiany tajemnicą, są w stanie pomóc. Chodzi o to, że procedura nie obejmuje takich działań, ale są na to odpowiednie metody, aby osiągnąć cel. Zaznaczam, że nie we wszystkich przypadkach da się coś pozytywnie załatwić...ale trzeba próbować