Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numer zarejestrowany na żonę.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Numer zarejestrowany na żonę.

Witam
Gdzieś tam na przełomie wieku , kończąc 2 abonamenty w sieci Centertel (obydwa zarejstrowane na żonę) zostając przy swoich numerach , przeszliśmy z żoną na karty POPa...
Numery dalej stoją na żonę z czym czuję się niezręcznie .
Czy w przypadku zmiany/przepisania numeru z niej na mnie 🙂 tracę wszystkie bonusy , typu skarbonka , za staż i zaczynam przygodę z Orange , jako nowy użytkownik usług na kartę ?
Czy jest to tylko formalność i zmiana w Orange ,,tylko" imienia i peselu (reszta adresowa ta sama) nic przy tym nie tracąc ?
Czy za taką usługę pobierana jest opłata ?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Numer zarejestrowany na żonę.

Nie stracisz żadnych przywilejów. Opłat za rejestracją nie ma żadnych. Jeśli rejestrowaliście swoje numery kilka lat temu wstecz to i tak będzie potrzebna ponowna rejestracja (dodatkowa weryfikacja danych) i....wówczas myślę że zarejestrujesz swój numer na siebie bez żadnych problemów. Wyślij bezpłatny SMS o treści NUMER pod 80190 - jeśli dostaniesz że Twój numer jest nie zarejestrowany to........masz problem z głowy. Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Numer zarejestrowany na żonę.

Nie stracisz żadnych przywilejów. Opłat za rejestracją nie ma żadnych. Jeśli rejestrowaliście swoje numery kilka lat temu wstecz to i tak będzie potrzebna ponowna rejestracja (dodatkowa weryfikacja danych) i....wówczas myślę że zarejestrujesz swój numer na siebie bez żadnych problemów. Wyślij bezpłatny SMS o treści NUMER pod 80190 - jeśli dostaniesz że Twój numer jest nie zarejestrowany to........masz problem z głowy. Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Numer zarejestrowany na żonę.

Nasze numery są zarejestrowane , taki sms dostaliśmy od Orange , więc ten ,,mój" pewnie dalej jest zarejestrowany na żonę 😞
Co teraz ?
Anonim

Nie dotyczy

Numer zarejestrowany na żonę.

Idziecie do salonu i przerejetrowujecie numery 😜

Edit: zastanawiam się tylko czy potrzebny będzie ten formularz?? http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/1430/1465182.pdf


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5440
  • 17956
  • 186

Numer zarejestrowany na żonę.

@Gwiazdor1968  na Twoim miejscu zapytałbym konsultanta w BOK... Jeżeli masz smartfon i aplikację Mój Orange, to po zalogowaniu się do niej pełnymi danymi klienta - numer i hasło - możesz połączyć się z BOK - ikonka u dołu ekranu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5440
  • 17956
  • 186

Numer zarejestrowany na żonę.


pablo_ck napisał(-a):

Idziecie do salonu i przerejetrowujecie numery 😜

Edit: zastanawiam się tylko czy potrzebny będzie ten formularz?? http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/1430/1465182.pdf


@Anonim, też się zastanawiałem nad formularzem, tylko że to co znalazłem, i to co Ty zalinkowałeś raczej odnosi się do abonenta - czyli umowy, rachunków - faktur... a przy numerze na karte chyba nie ma takich.

Anonim

Nie dotyczy

Numer zarejestrowany na żonę.

@Misiek62Myślę ze może cos więcej w tej sprawie będzie wiedzial @Jarek


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5440
  • 17956
  • 186

Numer zarejestrowany na żonę.


vdsl2 napisał(-a):

@Misiek62Myślę ze może cos więcej w tej sprawie będzie wiedzial @Jarek



@Anonim  Dziekuję Ci że mi przypomniałeś 😉 o członku Naszej Społeczności i Super grupy, 😉 więc modyfikuję swoją poradę dla @Gwiazdor1968;

 

skontaktuj się z BOK, albo wejdź na czat - zgodnie z opisem w stopce użytkownika @Jarek



Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2134
  • 181

Numer zarejestrowany na żonę.

Precyzując udzielone odpowiedzi:

  1. Wszystkie numery, które kiedykolwiek były w jakiejkolwiek umowie, są zarejestrowane, nawet jeśli przeszły na kartę
  2. Możesz przerejestrować numer w salonie - w tym celu, nalezy udać się tam z żoną
  3. Przerejestrowanie to tylko formalność. Nic nie stracisz 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37144
  • 1374

Numer zarejestrowany na żonę.

A przerejestrowanie (po zmianie przepisów z lipca 2016) może odbyć się tylko z poprzednim właścicielem? nie ma opcji na "oświadczenie" o legalności nabycia karty sim?