Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy starter kupiony na poczcie bez formatu nano-SIM


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowy starter kupiony na poczcie bez formatu nano-SIM

Bardzo fajnie, tylko dlaczego nie mówicie, że nie wszystkie startery mają nano SIM. Właśnie byłem na poczcie i kupiłem zgodnie z waszymi wskazówkami starter za 5 zł. Jakie było moje zdziwienie, gdy po otwarciu, stwierdziłem, że nie da się jej wyłamać do formatu nano. Powiecie - przecież było na opakowaniu, więc twoja wina kiencie-gapo, a ja powiem, dlaczego mi na to nie zwróciliście uwagi, jak się was pytałem, jak to zrobić? Dlaczego wciskacie jakieś stare karty, z którymi nic nie mogę zrobić? Brawo wy!!!

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy starter kupiony na poczcie bez formatu nano-SIM

Na pierwszej stronie startera w rogu masz informację o dostępnych formatach karty sim.
Anonim

Nie dotyczy

Nowy starter kupiony na poczcie bez formatu nano-SIM

@adamski44 opisz proszę dokładnie całą sytuację.
Jaka historia stoi za zkupem tego startera, co Ci polecano?

Postaramy się pomóc.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowy starter kupiony na poczcie bez formatu nano-SIM

Jak już to na odwrocie opakowania. Gdyby mi o tym powiedzieli w filmie lub doradca na czacie, to bym na to zwrócił uwagę. No ale to sa właśnie takie rady "fachowców" z orange. Gdy zgłosiłem problem, kolejny "doradca" doradził mi iść do salonu, gdzie MOŻE mi wymienią kartę. Byłem - nie wymienili. Jeśli orange każe użerać się klientowi o 5 zł, to świadczy o jakości jego serwisu. W sumie straciłem czas, żeby innych przed tym ostrzec i by orange ulepszył swój tutorial, ale chyba mają to i mnie gdzieś.

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowy starter kupiony na poczcie bez formatu nano-SIM

Nie jestem Orange Guru, więc nie wiedziałem o tym.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy starter kupiony na poczcie bez formatu nano-SIM

Każda usługa to milion spraw. Dla niektórych ważny jest koszt połączeń do Japonii, dla innych rozmiar karty sim. Niestety nie jest możliwym zawsze wyprzedzenie wszystkich pytań.
Anonim

Nie dotyczy

Nowy starter kupiony na poczcie bez formatu nano-SIM

Ja nie widzę problemów https://www.youtube.com/watch?v=vOjT6mNulp8 , znajomym i sobie kilka kart sim przerobiłem, średnio rozgarnięty to zrobi i zajmuje to 5 minut max 😉


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nowy starter kupiony na poczcie bez formatu nano-SIM

Cześć. Miałem taką samą sytuację. Starter SIM to raczej nie jest coś, co kupuje się często. A wystarczyłoby w instrukcji na stronie Orange jedno zdanie, aby na to zwrócić uwagę. Reklamowałem, poradzono mi kupić właściwą kartę, nie naliczono dodatkowych kosztów, w sumie kosztowało mnie to 10 zł, dużo nerwów i czasu (mieszkam na wsi, po drugą kartę musiałem pojechać 15 km). Reklamując prosiłem o umieszczenie w instrukcji stosownej uwagi. Minął miesiąc i wszystko jest po staremu. Teraz się zastanawiam, czy Orange to sieć nr 1 czy 101 w Polsce?

Anonim

Nie dotyczy

Nowy starter kupiony na poczcie bez formatu nano-SIM

@borustu jest podane jakie karty SIM https://www.orange.pl/omnibook/karta-sim#