Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1957
  • 3

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Ron  Dużo rozmawiam bardzo dużo ale sie nie da bo rozłacza mnie po 2 godzinach to dotyczy tylko Orange nie wiem jak inne sieci.Nie próbowałem.Ale spróbuje...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3298
  • 7847
  • 145

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Luki9 , możesz zgosić to obsłudze klienta, napisz na czacie. 100% ograniczenie techniczne jak już wiele razy było na forum.

 

Może coś zmienią, ale warto napisać. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19304
  • 55779
  • 757

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Korzystam z nielimitowanego pakietu, i miesięcznie sporo godzin wychodzi, ale nie zdarzyło mi się rozmawiać ponad dwie godziny. Może na jednym  z numerów przetestuje zobaczę, co się wydarzy po dwóch godzinach rozmów.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 291
  • 1206
  • 5

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Ten problem był już poruszany tutaj

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Roz%C5%82%C4%85czanie-po%C5%82%C4%85cze%C5%84-dok%C5%82adnie...

Wniosek chyba taki sam - ograniczenie operatorskie...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1957
  • 3

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@ketrasaArtur  i jak udało Ci sie podjąc rozmowe przekraczając 2 godziny.Szczerze jeszcze tego nie zgłosiłem ale pewnie zgłoszę niech sprawdzą czemu regulamin mówi że jest to no limit a faktycznie go nie ma...Jak odpiszą to napisze tutaj co mi odpowiedzieli w tej kwestii.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38295
  • 1382

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

W regulaminie jest napisane o rozłączeniach w trosce o stabilność sieci. Jeśli to normalna rozmowa, to naprawdę nie ma rozłączeń.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3298
  • 7847
  • 145

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Piotrekk85 🤦 co Ty to piszesz. Gdzie w regulaminie jest o rozłączeniach co 2h? Skąd wnioskujesz, że to nie jest normalna rozmowa i rozłącza po 2h? 

 

Niektóre numery rozłącza systemowo co 2h, a inne nie mają takich ograniczeń.

 

Takich teorii jeszcze nie czytałem. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38295
  • 1382

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Pokazujecie jako dowód poprzedni wątek. Tam sporo osób pisze że nie ma problemów.

Normalna rozmowa to tak, gdy ciągle ktoś mówi - są amplitudy fal w odpowiednich normach.

Jeśli ktoś dzwoni i używa telefonu jako czujki, albo dzwoni by dzwonić, to takie rozłączenia są - nawet i wcześniej.

Skąd wnioskuje że to nie jest normalna rozmowa? Bo moje doświadczenie mi to mówi. Parę lat temu ktoś chyba z forum telepolis wrzucił film na YouTube. Niestety rozmowy nie było, aparat leżał obok i rozmowa trwała. Takie coś może być rozłączone.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1957
  • 3

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Piotrekk85 Co otrzymasz?
Abonent aktywujący Usługę ma możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych na standardowe numery krajowe komórkowe i stacjonarne, wysyłania nielimitowanej liczby SMS-ów na krajowe numery komórkowe, wysyłania nielimitowanej liczby MMS-ów na krajowe numery komórkowe oraz otrzymuje pakiet GB. Usługa za 35 zł cykliczna w załaczeniu regulamin oferty nic nie ma odnośnie połaczeń po 2 godzinach rozłaczania.A moje połaczenia są normalne dzwonie na numery sieci Orange z automatu sa rozłaczane po 2 godzinach.Ponadto w regulaminie oferty Free nie ma nic po 2 godzinach rozłaczamy Cię wiec mi tu nie pitol o jakiś ograniczeniach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38295
  • 1382

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Wyżej jest regulamin świadczenia usług. Nikt nie pisze tu o tym, że rozłączanie jest też przy rozmowach realizowanych bezpośrednio ze złotówek. Nolimit nic nie ma do tego.