Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1957
  • 3

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Piotrekk85 cytuje  Nolimit nic nie ma do tego. Nie zgodze sie tu z Toba.Jestem wstanie podważyć regulamin oferty i to zrobię tylko z odszkodowaniem ( Zadośćuczynienie )


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38296
  • 1382

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Każdy tak pisze, pójdzie do sądu itp. a potem nic z tego nie wynika.

Jeszcze odszkodowanie na prepaid 🤦‍♂️

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1957
  • 3

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Piotrekk85  Halo tu ziemia ja płace i wymagam 35 zł usługa daje nielimitowane połaczenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych ( brak ograniczeń brak blokad po 2 godzinach rozmów ) Czas to wyjaśnić.Bedzie wyjaśnione napiszę tu co odpisali.Co do odszkodowania jesli nie spamuje nie robię sztucznego ruchu bo takiego nie czynie rozmowa jest prywatna nie słuzbowa to czemu mam miec ograniczenia czegoś tu nie rozumiem może mnie ktoś rozjasni ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38296
  • 1382

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Pierwsze ograniczenia wynikają z zasięgu, ale to chyba wykluczono wcześniej. Jeśli w pobliżu jest radar, szpital, przychodnia z rezonansem itp itd - to może być ograniczona moc nadajników w pełni/na sektor.

Druga rzecz - zasoby sieci telekomunikacyjnych są ograniczone i zmienne. Musi po prostu wystarczyć dla wszystkich. Parę lat temu Orange zmienił regulamin świadczenia usług pod przykrywką zmiany z formy bezosobowej na pierwszą osobę liczby mnogiej (tzw. projekt "my").

Trzecia rzecz - na prepaid nie ma odszkodowania za tzw. utracone korzyści. Za każdy dzień problemów przysługuje Ci 1/30 średniej miesięcznej doładowań z ostatnich 3 miesiące. To dla firmy małe pieniądze w porównaniu do innych ofert. Uroki ofert przepłaconych.

Systemy Orange wykrywają ciszę/mechaniczny ruch (i jeszcze parę rzeczy). Ostatnio w trakcie koncertów Taylor Swift były "dramy" w social mediach za transmisję - audio czy video na różnych platformach. Tu mogły dojść jeszcze kwestie praw autorskich.

Nie mam takich problemów.

Warto zacząć od złożenia reklamacji. Po stronie sieci pewnie mają jakieś logi techniczne. Przyczyna może być zupełnie inna.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2195
  • 12331
  • 57

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Luki9 tak z ciekawości, jeśli nie korzysta się z zestawu słuchawkowego to trudno utrzymać połączenie głosowe, przez kilka godzin, na nadajnikach operatora jest algorytm który rozłącza sesje, jak brak aktywności, nie da rady utrzymać sesji przez kilkanaście godzin, nawet E abonamencie biznesowym.

To i tak rozważania hipoteczne, bo nie mamy wglądu w historię połączeń.

Oczywiście możesz zadać rekompensatę za tą sytuacją, wszak w regulaminie takiego zapisu nie ma, o rozłączaniu połączeń głosowych po 2 godzinach.

Ja korzystam bardzo długo z GSM i nigdy tego nie doświadczyłem i moi znajomi też.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2195
  • 12331
  • 57

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Luki9 połączenie głosowe wewnątrz sieci Orange czy z innym operatorem, bo czasem inny operator rozłącza takie sesje, jak trwają więcej godzin, akcent na połączenia prepaid, za mało danych na głębszą analizę, zgadywać w ciemno nie lubię.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1957
  • 3

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@IreneuszCD  Siemanko korzystam z zestawu słuchawkowego i czasem tez bez niego i tak mnie rozłacza po 2 godzinach oferta Free prepaid.Znajomego rozłacza chodz ma ofertę na abonament strefa biznes 2,5 godziny lepszy ciut od demnie ale i tak rozłaczy ale oczywiście łaczymy sie ponownie 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 592
  • 0

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Sieci telekomunikacyjne są bardzo przeciążone może z tego te problemy wynikają.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2195
  • 12331
  • 57

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Luki9 generując długie rozmowy, widocznie podchodzisz pod jakiś algorytm sieciowy, kontakt z konsultantem powinien to wyjaśnić, w każdym razie, operatorowi średnio się to opłaca, jak klient rozmawia cały dzień, inna sprawa, jak można rozmawiać całe dnie, gardło się zedrze 🤔

Chyba że przerywnikiem jest muzyka, algorytm to wykrywa i rozłącza 😎

Ja po 4 godzinach dziennych rozmów mam dość, staram się skracać rozmowy i gaduły unikam.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1957
  • 3

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@IreneuszCD  i inni moi zgłosiłem dziś sprawę do działu technicznego oczywiście Pani konsultant sama napisała ze nie powinno być żadnych ograniczeń.Sprawa w toku.Jak rozwiążą napiszę tu.


____________

* Edytowałem wpis - Wiktor