Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 359
  • 1822
  • 3

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Witam,

Mam pytanie ponieważ korzystam z no-limit w pakiecie za 35 zł oferta na prepaid czyli Free 

ostatnio zauwazyłem że jak rozmawiam przez telefon to moja rozmowa nie może przekroczyć 2 godziny bo mnie rozłaczy to pytanie jest nastepujące jaki to jest no-limit za co ja płace za 2 godzinny rozmów czy mam faktycznie no-limit - jak myślicie co może być powodem takiej sytuacji ?

 

 

 

 

_____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19023
  • 54664
  • 748

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Luki9 pewnie są jakieś wewnętrzne ograniczenia. Operator założył widocznie, aby sprzedawany pakiet mu się opłacał, z automatu jest przerywana rozmowa po dwóch godzinach. Uważam to za mały problem, bo w każdej chwili można wznowić rozmowę. Raczej mało jest takich osób, które prowadzą rozmowę ponad dwie godziny.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3274
  • 7733
  • 142

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Luki9 , to jest takie zabezpieczenie. Można ponownie nawiązać połączenie,

Możesz zrobić zgłoszenie w BOK, zobaczysz co odpiszą.

 

Z ciekawości dużo dziennie rozmawiasz ??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32588
  • 37734
  • 1375

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Wcale nie ma takich ograniczeń. Mi się zdarza rozmawiać po 3-4 h i nic nie rozłącza.

Czy ta rozmowa trwa i jest zwykłą rozmową a nie jakimś mechanicznym dzwonieniem albo używanie tego jako czujki?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3274
  • 7733
  • 142

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Piotrekk85 Ty często gadasz po tyle godzin?? na PrePaid ? 

 

Jest takie zabezpieczenie, ale jak widać nie na każdym numerze. Często spotykane na forum.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32588
  • 37734
  • 1375

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

1-2 w miesiącu.

Orange ma zabezpieczenia na fraudy lub zostawianie numeru jako czujki. Nigdy nie spotkałem się na zwykłym numerze ze zwykłą rozmową z rozłączeniem.

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2516
  • 10395
  • 92

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Cześć @Luki9 

Przeglądając podobne tematy na forum NO  jest to normalna sytuacja, że połączenia są automatycznie rozłączane jeśli trwają 2 godziny po to, jakby ktoś zapomniał się rozłączyć. Takie rozwiązania występują u wszystkich operatorów. Jeśli Twoja rozmowa będzie trwała 2 godziny następuje rozłączenie i później możesz znów połączyć się ponownie. Prawdopodobnie takie rozwiązanie też jest w abonamencie

Podobny wątek w tym temacie dotyczący oferty na kartę jest na forum NO w tym linku Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin  https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Roz%C5%82%C4%85czanie-po%C5%82%C4%85cze%C5%84-dok%C5%82adnie...

Zerknij do niego może okaże się przydatny

Pozdrawiam 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3274
  • 7733
  • 142

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Piotrekk85 , zabezpieczenie takie jest na wzór konkurencji po 2h rozmowy. Jakby ktoś zapomniał się rozłączyć lub w razie automatycznego połaczenia, aby nie trwało w nieskończoność. 🙂

 

To dopytam przy okazji wątku, czy ktoś korzysta intensywnie rozmowy każdego dnia na PrePaid??

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 359
  • 1822
  • 3

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

@Piotrekk85 Wykonuje normalną rozmowe na numer Orange i mnie rozłacza po 2 pełnych godzinach oczwiście nie spamuje ani nic z tych rzeczy.Wczoraj rozmawiałem aż 6 godzin z kimś z jednym numerem ale co dwie godziny nas rozłaczało wiec ponowiłem rozmowe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32588
  • 37734
  • 1375

No limit oferta za 35 zł. Dlaczego rozłącza po 2 godzinach?

Zgłoś problem techniczny podając przykłady (data, godzina, numer telefonu).

Może to być chwilowy zanik zasięgu.