Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

Witam, zauważyłam, że od jakiegoś czasu pod koniec miesiąca znikają mi środki z konta, po zalogowaniu na aplikację Mój Orange okazało się że mam włączone 2 usługi których nie włączałam nigdy.

Chroń dzieci w sieci i GJD-Standard, czy można to wyłączyć i dlaczego zostało włączone? Jedna usługa to 6.99zł, druga 9.99zł.

 

343603196_1052886002355217_8278666672643677791_n.jpg

 

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

Niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

W aplikacji tam gdzie usługi są, premium wylacz i prenumerata, na czat też można poprosić o wyłączenie tego.

Screenshot_20230528-172404.png

Ja bym zgłoszenie telefonicznie robił w Poniedziałek, jeśli nie było to włączane, może jakiś błąd.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

Niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

W aplikacji tam gdzie usługi są, premium wylacz i prenumerata, na czat też można poprosić o wyłączenie tego.

Screenshot_20230528-172404.png

Ja bym zgłoszenie telefonicznie robił w Poniedziałek, jeśli nie było to włączane, może jakiś błąd.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

U mnie to się wyświetla w zakładce "wykorzystanie", na dole "płatne usługi dodatkowe", z zwykłych usługach jest kilka za 0.00zł każda.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

Włącz to co pokazałem i prenumerata tych usług wygaśnie 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22015
  • 179

Niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard


@GrażkaIgraszkanapisał(-a)

Witam, zauważyłam, że od jakiegoś czasu pod koniec miesiąca znikają mi środki z konta, po zalogowaniu na aplikację Mój Orange okazało się że mam włączone 2 usługi których nie włączałam nigdy.

Chroń dzieci w sieci i GJD-Standard, czy można to wyłączyć i dlaczego zostało włączone? Jedna usługa to 6.99zł, druga 9.99zł.


Jeśli korzystasz z aplikacji MO to musiałaś przez nieuwagę coś kliknąć i się zamówiło. Przeczytaj jeszcze raz post @IreneuszCD i zrób dokładnie to, co Ci radzi. Włącz blokadę tych subskrypcji. No i bardziej uważaj w co klikasz.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

dzięki za poradę ale nie mogło tak być bo nawet nie mam smartfona i nie logowałam się do aplikacji, dziś sym mi to sprawdził logujać się na swoim telefonie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

Niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

@GrażkaIgraszka w usługach premium, niech syn ustawi limit, 3 zł lub 0 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

@GrażkaIgraszka warto założyć sobie blokady na numerze, na usługi elektroniczne oraz oferty premium. Szkoda tracić kasę na coś, z czego się nie będzie korzystało. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

Przy próbie nałożenia limitu na usługi w kwocie 3zł, po zapisaniu zmienia automatycznie na 35zł lub limit wskakuje na wartość "nie ustalono". Chyba pozostaje kontakt bezpośredni z doradcą Orange.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Niechciane usługi - Chroń swoje dzieci, GJD-Standard

Były swego czasu takie usługi włączane przez "Push SMS" - wiadomość tekstowa pojawiała się na ekranie i cośtam wystarczyło kliknąć choćby niechcący, wiadomość znikała a usługa po cichu się uruchamiała na miesiąc za darmo a potem odpłatnie, Orange chyba zapłaciło w ogólę karę niemałą za to, 

 

Teraz wyskakuje to w podobnej formie jako wyskakujące okno powitalne czasem w aplikacji MO, ale już nie tak łatwo przypadkowo to zamówić.