Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieaktywny numer


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Nieaktywny numer

Dzień dobry, Minął ponad rok + 30 dni od czasu ostatniej aktywności mojego numeru. Czy można odzyskać taki numer? Pani na słuchawce z biura obsługi była bezradna, jeśli minął taki czas. Na pewno jest to fizycznie możliwe, ale jaka jest droga do odzyskania numeru? Dziękuję i pozdrawiam.

19 ODPOW. 19

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Nieaktywny numer

Jeśli pani na słuchawce nie pomogła, to nic już nie zrobisz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Nieaktywny numer

@Dadai jeżeli numer był już nieaktywny ponad rok, to już go nie odzyskasz. Przeszedł już do puli numerów wolnych, więc można szukać startera z takim numerem lub w abonamencie.

 

Jeżeli karta SIM leżała sobie w szufladzie i numer załóżmy stracił ważność pół roku temu, to jeszcze jest szansa. Trzeba wtedy działać możliwie jak najszybciej z odzyskaniem numeru.

 

Czy jesteś w stanie określić, kiedy numer przestał być aktywny?

 

Proponuję jeszcze raz spróbować kontaktu z infolinią i poprosić o przywrócenie numeru.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nieaktywny numer

Czy było kierowane zgłoszenie do działu technicznego? Jeśli nie, spróbowałbym wymusić na doradcy by je zarejestrował.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Nieaktywny numer

@Dadai były sytuacje na NO o odzyskaniu numeru. Większości się udało nawet przy pierwszym kontakcie z infolinią.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Nieaktywny numer

Dzięki za odpowiedź. Numer przestał być aktywny w czerwcu 2020 (ostatnia data pobrana z sieci to był 14 czerwca), a Pani na infolinii powiedziała, że była jeszcze możliwość odblokowania numeru w lipcu (a więc w ramach 30 dni od zablokowania). Czyli pół roku nie minęło.

 

Atakować dalej infolinię i prosić o skierowanie sprawy do działu technicznego?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Nieaktywny numer

@Dadai Według mnie nie ma po takim terminie siły sprawczej, aby przywróciła numer do życia. Słyszałem o dwutygodniowym okresie możliwości przywracania, ale od czerwca....na 100% nie ma szans


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nieaktywny numer

Jeśli nie było zgłoszenia, to warto. To tylko koszt połączenia z infolinią.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Nieaktywny numer

@Dadai niestety, jest już ponad rok. Nie da się jużodzyskać numeru. Pewnie jest już w puli numerów do ponownego obiegu. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Nieaktywny numer

@ketrasaArtur  ja myślę, że nie puszczają nr telefonu do obiegu ponownego szybciej niż za kilka miesięcy . Tak na logikę jakieś pół roku przynajmniej