Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

@Swiniak  teoretycznie tak, tylko to już zadanie dla wyspecjalizowanych służb technicznych operatora 

Nie wiem jak długo, ale logi są dostępne w systemach opów, nawet że względu na organy ścigania...i przepisy ppoż 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2069
  • 11668
  • 52

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

@Swiniak jeśli ktoś wejdzie na twoje konto Mój Orange to może zrobić co zechce, sporo osób na Facebooku udostępnia wrażliwe dane, znajomym, więc taka sytuacja jest możliwa, jeśli jesteś w tym gronie, to twoja rozpiska w temacie realna, mniej na uwadze że można popaść w kłopoty prawne, co działo się z twoim numerem, wie operator Orange, więc dopytaj telefonicznie, połączenie za darmo. Tu jest forum użytkowników usług Orange, nie wsparcie Orange, więc dyskutowanie do niego nie doprowadzi, nie da się tobie sensownie doradzić 😎


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 46
  • 0

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

Słucham, czy ja dobrze zrozumiałem? Ktoś mając dostęp do apki mój Orange mógł sobie przypisać numer do innego peselu czy konta?!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

@Swiniak 

Spekulacje bez dowodów.

Włamanie na konto może oczywiście mieć poważne konsekwencje, ale jakie konkretnie trudno powiedzieć. Nawet bez włamania ta aplikacja jest źródłem niekończących się problemów więc nie bardzo rozumiem do czego zamierzają te enuncjacje.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 46
  • 0

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

Po prostu interesuje mnie, czy ktoś mając dostęp do apki mój Orange mógłby przypisać numer na inny pesel, czyli w skrócie po prostu go przypisać gdzie indziej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.


@Swiniaknapisał(-a)

Po prostu interesuje mnie, czy ktoś mając dostęp do apki mój Orange mógłby przypisać numer na inny pesel, czyli w skrócie po prostu go przypisać gdzie indziej.


Skoro Cię to interesuje, to po prostu to sprawdź. Przecież masz dostęp do apki.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 46
  • 0

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

Szczerze nienwidze takiej ppcji, ale może moje niedopatrzenie. Interesuje mnie po prostu czy gdy p0tencjalnie ktoś będzie miał dostęp do aplikacji mój Orange będzie mógł przypisać sobie numer na dany pesel, czy po prostu swoją apke. 

 

______

* Edycja wpisu - Bartłomiej


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2069
  • 11668
  • 52

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.


@Swiniaknapisał(-a)

Po prostu interesuje mnie, czy ktoś mając dostęp do apki mój Orange mógłby przypisać numer na inny pesel, czyli w skrócie po prostu go przypisać gdzie indziej.


Dostęp do aplikacji Mój Orange, nie daje takiej możliwości, trzeba to zrobić poprzez pracownika Orange, jeśli by ktoś przepisał nr na inne dane, to definitywnie, obstawiam bug na koncie Mój Orange.

Więcej dowiesz się kontaktując się z konsultantem Orange.

Tu na forum nie mamy dostępu do twojego konta i szczegółów jakichkolwiek, zrozum to @Swiniak.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 626
  • 2

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

Tego nawet telefonicznie nie zrobisz, bo trzeba w tej sprawie iść do salonu. Próbowałem mamy telefon przepisać na siebie i musiałem z nią jechać do salonu. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

@Swiniak Cesja, czyli przepisanie numeru może odbyć się TYLKO w salonie. Nie ma możliwości bez kontroli operatora przepisywania numeru na obcą osobę. Zmiana numeru PESEL dla usługi wiąże się ze zmianami w wewnętrznych systemach operatora i nie jest dostępna dla użytkowników ad hoc.

Wszystkie zmiany sa rejestrowane, a więc nie ma możliwości utajnienia takich rzeczy