Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 58
  • 0

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

No ok, czyli w skrócie żeby ktoś przepisał numer na inny pesel, czy apke musiałby się jedynie posłużyć dowodem? Czy wystarczyło, ze np. Na swoim telefonie zalogować się na moje konto "mój orange" i w ten sposób odbył autoryzację w salonie? Bo teraz się zaczynam zastanawiać, czy czasem nie odinstalować tej aplikacji.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13060
  • 53594
  • 622

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

@Swiniak  honorowany jest Tylko dowód osobisty i to obu steon. Żadna apka w kontakcie w salonie nie zadziała 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1609
  • 5527
  • 60

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

@SwiniakJak masz fizycznie kartę z numerem do sprawdzenia to najprościej zalogować się do MO ale na stronie MO numerem telefonu a hasło dostaniesz na SMS.

Następnie z menu Twoje Konto wybierasz Zaloguj się do Mój Orange.

Taka operacja spowoduje wyświetlenie stanu konta dla numeru podstawowego=głównego konta powiązanego z badanym numerem.

 

PS. W zasadzie ta informacja może być istotna dla osoby, która chce powiadomić o znalezieniu karty SIM.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22180
  • 181

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.


@Swiniaknapisał(-a)

...

teraz się zaczynam zastanawiać, czy czasem nie odinstalować tej aplikacji.


To jest słuszny trop. Każdemu doradzam żeby od tego zaczął. Ta aplikacja jest zbędna i szkodliwa, IMHO. Oczywiście: niezależnie od Twoich podejrzeń i problemów.