Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

Witam, w mojej aplikacji Orange nie ma wszystkich numerów. Czyli mam ponad 20/30+ numerów ale widać jedynie garstkę. Kolejna sprawa jeden numer przestał być widoczny przez pewien czas i pojawił się po jakimś czasie. O co tutaj chodzi? Czy jest możliwość wykradzenia numeru przez osoby trzecie na inny pesel? 

 

Pokrywa się to akurat z kradzieżą wsp0mnianego numeru. Po pewnym czasie został mi porzucony i w tym samym momencie pojawił się w aplikacji Orange.

 

 

________________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikl na jakiś czas i pojawił się.

@Swiniak powyżej 20 numerów takie anomalie w aplikacji mogą występować. Aplikacja powyżej 20 numerów nie radzi sobie i pojawiają się błędy. Pewnie też na koncie było sporo numerów, które są już nieaktywne. Jeśli tak, to mogą wystąpić nieaktualne dane lub nawet przestaną być wyświetlane dane na koncie.

 

P. S.

Po co tyle numerów, jeśli można wiedzieć?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikl na jakiś czas i pojawił się.

@Swiniak powyżej 20 numerów takie anomalie w aplikacji mogą występować. Aplikacja powyżej 20 numerów nie radzi sobie i pojawiają się błędy. Pewnie też na koncie było sporo numerów, które są już nieaktywne. Jeśli tak, to mogą wystąpić nieaktualne dane lub nawet przestaną być wyświetlane dane na koncie.

 

P. S.

Po co tyle numerów, jeśli można wiedzieć?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Nie wszystkie numery wyswietlaja sie w aplikacji orrange + jeden znikl na jakis czas i pojawil sie

Rozumiem, a jak wytłumaczyć, że istotny dla mnie numer przez miesiąc znikł z aplikacji i pojawił się akurat dziwnym trafem jak została mi podrzucona zgubiona sim? Odpowiadając na pyt po co tyle numerów, często kupowałem startery np. jak kończyly mi się środki opłacało się zakupić nowy starter niż doładowanie, ale to już mało istotna kwestia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13869
  • 57041
  • 684

Nie wszystkie numery wyswietlaja sie w aplikacji orrange + jeden znikl na jakis czas i pojawil sie

@Swiniak  nie wnikając w spiskowe teorie taka ilość numerów generuje problemy w apce. Niby nie ma ograniczeń w ilości kart tak drastycznych ( bo zapewne niektóre są już nieaktywne) ale te działające są jakby uwzględniane przed nieaktywnymi ( tak powinno być w teorii)  i dlatego może zagubiona, a używana po odnalezieniu cudownie wskoczyła na listę. To taka moja teoria... Ktoś w apce musiał takie założenie przyjąć


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Nie wszystkie numery wyswietlaja sie w aplikacji orrange + jeden znikl na jakis czas i pojawil sie

Jeżeli chodzi o ilość nie wyswietlajacycy się wszystkich numerów to akurat zrozumiałe i też nie jest priorytetową sprawa, ale na marginesie uważam, że Orange też powinien się tym zająć. 

 

Wracając do priorytetowej sprawy jeżeli chodzi o numer, którego nie było, a później się pojawił to dodam, że właśnie nie był użyty. Pojawił się dziwnym trafem wtedy kiedy podrzucono mi skradziona sim. Czy jest możliwość, że ktoś mając wtyke w Orange na określony czas przydzielil dany numer do innego numeru PESEL, a później przypisał do pierwotnego? Bo to byłby najprwadopodobniejszy scenariusz. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13869
  • 57041
  • 684

Nie wszystkie numery wyswietlaja sie w aplikacji orrange + jeden znikl na jakis czas i pojawil sie

@Swiniak nie ma takiej możliwości. Wszystkie ruchy dotyczące numerów są rejestrowane i naprawdę trzeba by głęboko siedzieć u operatora, aby w ogóle to zrobić, a bez śladów to niemożliwe... 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Nie wszystkie numery wyswietlaja sie w aplikacji orrange + jeden znikl na jakis czas i pojawil sie

Proszę mi wierzyć , że musiała zajść taka możliwość ponieważ akurat przez czas, że tak powiem mojego (main) glownego nuneru akurat dziwnym trafem zniknął on z listy aplikacji, a po znalezieniu znalazł się ponownie. A proszę mi wierzyć, że już takie dziwne sytuację się u mnie nie zdarzały, więc jest to tym bardziej prawdopodobne i nie traktowalbym tego w kwestii "teorii spiskowej".  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38314
  • 1382

Nie wszystkie numery wyswietlaja sie w aplikacji orrange + jeden znikl na jakis czas i pojawil sie

Usługi indywidualna są skrajane są pod przeciętnego Kowalskiego. Posiadanie 20-30 sim nie jest zwyczajowym zachowaniem. Wątpie by Orange prędko by to chciało zmienić.

Dla firm są oddzielne aplikacje i tam problemów nie ma (lub ew. są inne).

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2198
  • 12338
  • 57

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

@Swiniak to czyste SF, SIM karta zaginęła i z aplikacji znika 🙃😁

Bug w aplikacji i tyle, co do SIM karty, jak można ją zapodziać, inna kwestia PIN, bez jego znajomości jest bezużyteczna, chyba że go wyłączasz I prosisz się o kłopoty 😎


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Nie wszystkie numery wyświetlają się w aplikacji Orange + jeden znikł na jakiś czas i pojawił się.

Co rozumiesz przez SM? Druga sprawa, tak jak już pisałem znając moja inne sytuacje nie jest to przypadek. Czy da się przeswietlic co się działo z moja sim podczas zaginięcia? Czy czasem nie została przypisana innemu peselowi, albo szczegółowe użycie danych w konkretnym czasie? Zaznaczam , że nie jest to abonament tylko zwykły starter za 5zl.