Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

Mam tel na kartę i działa jak należy ale na jeden numer w sieci virgin nie da się zadzwonić z mojego telefonu niby zawsze zajęty z każdego innego tel da się pod ten numer zadzwonić , co i komu to zgłosić ?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty


@berthold61napisał(-a)

Do czarnej listy niczego nie dodawała bo ona panicznie boi się grzebać w ustawieniach


Właśnie w 90% sytuacji przypadkowego dodania do czarnej listy robią to osoby, które "w ustawienia nie wchodzą", "tylko dzwonią z tego telefonu", "nie umieją, nie znają się". Zresztą, aby zablokować czyjś numer, nie musimy nic grzebać w telefonie zasadniczo, bo większość aparatów (szczególnie tych starszych) ma tą opcję dostępną bezpośrednio z książki telefonicznej. Sam restart (wyłączenie i włączenie) telefonu nic nie da w takiej sytuacji, możecie albo sami poszukać, podejść do jakiegoś punktu GSM, albo w ostateczności przywrócić ustawienia fabryczne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

@berthold61 , wygląda jakby ktoś dodał Twój numer do "czarnej listy", to pierwsze co mi przychodzi na myśl... 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

Nie to jest numer mojej teściowej z którą mam dobre kontakty ale sęk w tym że ona często za granicą jest i przez miesiąc normalnie szło rozmawiać a od 2 miesięcy tylko ja z orange nie mogę do niej dzwonić natomiast z każdej innej sieci wszyscy dzwonią , czyżby orange to za dużo kosztowało ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

@berthold61 , masz środki na koncie ?? Numer na który dzwonisz jest Polskim numerem z naszych sieci ?? 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

Środki mam zawsze pakiet wszystko za 25 zł , numer jest nasz krajowy i tylko ja z orange nie mogę na niego dzwonić bo zawsze jako zajęty inni czy to z virgil za 9 zł czy to T-mobila czy pleya normalnie dzwonią , ona zresztą do mnie też potrafi dzwonić tylko ja nie mogę do niej , wnerwiające to i mam takie podejrzenie że to blokuje orange bo jak to rozumieć że telefon normalnie działa a po miesiącu już koniec i przez 3 miesiące już nie mogę się dodzwonić , kasowałem z pamięci ten numer oraz z histori wybieram z klawiatury z prefixem czy bez prefixu i efekt zawsze ten sam zajęty a zajęty nie jest to wiem .


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

@berthold61 , a przez pomyłkę numer może został dodany do "czarnej listy" ?? Poproś teściową o sprawdzenie, a tak w ogóle to niech zrobi restart telefonu wył/wł. Jak dalej nic, to niech zgłosi Obsłudze Klienta. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

Do czarnej listy niczego nie dodawała bo ona panicznie boi się grzebać w ustawieniach , mnie to wygląda na robotę orange tylko po co ? telefon to prosty stary typ aparatu i był restartowany.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

@berthold61 , zaloguj się na numerze w Mój Orange i napisz na czacie sprawdzą blokady, ale moim zdaniem problem leży po drugiej stronie. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

A może Ty @berthold61  przez pomyłkę dodałeś/aś numer teściowej do blokad w telefonie  i dlatego ona nie może odbierać połączeń od Ciebie?

Skontaktuj się z BOK celem wyjaśnienia sprawy, jak pisał wcześniej @Ron 

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zadzwonić na jeden numer bo niby zawsze zajęty

@berthold61  miałem taki przypadek jak ty z numerem z Play, była jakaś awaria, bo co dziwne z innego numeru też Play dało się dodzwonić, tylko numery z Orange nie zestawiały połączenia, wypada na tym numerze zgłoszenie zrobić, bo to nie wina sieci GSM Orange.