Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Mój Orange

Na jednym smartfonie mam najnowszą aplikację MO , a na innym po pobraniu najnowszej aktualizacji pobrało  wersję 4.15 

Konsultant na czacie nie móģł mi pomóc mimo że podałem nr telefonu w tej sprawie  , do do kogo się zwracać  jak pracownik orange jest bezsilny.? W jakim celu są konsultanci ?

Kiedyś dawniej miałem podobną sytuację że w innym temacie miałem kilka różnych odpowiedzi od kilku konsultantów .

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange

To tzw wdrożenie etapowe. Musisz cierpliwie czekać. Jeśli używasz tego samego konta google, możesz spróbować wymusić aktualizację przez przeglądarkę na komputerze (o ile na danym koncie na jakimś urządzeniu masz 5.x).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Mój Orange

Aktualizacje aplikacji Moj Orange prowadzone sa etapowo. Dlatego jedni juz maja najnowszą wersje, a innym dopiero aktualizacja do najnowszej wersji przyjdzie z jakis czas. Trzeba cierpliwie czekac. Jest to celowe dzialanie 😁

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange

@jan1  aplikacja Mój Orange 5.11 jest sukcesywnie wprowadzana, ale ta wersja nie jest obecna jeszcze w sklepie Google Play, kolejna aktualizacja może ci Mój Orange 4.15 aktualizować do 5.11, musisz czekać 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange

To tzw wdrożenie etapowe. Musisz cierpliwie czekać. Jeśli używasz tego samego konta google, możesz spróbować wymusić aktualizację przez przeglądarkę na komputerze (o ile na danym koncie na jakimś urządzeniu masz 5.x).

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Mój Orange

@Anonim piszesz że wersja 5.11 nie jest dostępna w sklepie google play ale ja już ją pobrałem z tego sklepu 

 nr wersji  MO :  5.11.0.4454 i w tej wersji mam wszystkie moje smartfony w jednej aplikacji , ( podobnie jak jest na stronie internetowej orange) natomiast  w innym smartfonie  przy aktualizacji z w/w sklepu pobiera wersję 4.15  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange

A masz te same konto google w google play?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Mój Orange

@jan1 po prostu musisz poczekac. Jest to normalne dzialanie ze "nie wszyscy na raz"


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Mój Orange

@Piotrekk85 Tak mam to samo konto , ( i to jest zastawianające , że w jednym pobiera a w drugim nie pobiera wersji 5.11) ale wiem , że dla mojego bezpieczeństwa powinienem  mieć różne konta .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange

Może Orange jakieś mniej standardowe wdrożenia robi.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Mój Orange

@jan1 ja mam trzy urzadzenia na jednym koncie, a aktualizacje mam na jednym.