Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

Witam mam taryfę orange free od roku i przez cały rok przez doładowania nazbierało mi się 40 giga internetu, kończy mi się ważność konta  ,chciałbym znowu wysłać SMS aby przedłożyć ważność o kolejny rok ,i  teraz pytanie czy ten mój internet zgromadzony przez ten cały rok z bonusów za doładowanie  przejdzie na kolejny rok , czy po wysłaniu sms będzie reset tego bonusu

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

Tylko przedłuży się ważność konta głównego. Na dziś jedyna opcja na przedłużenie bonusu na internet to kolejne doładowanie. Ważność zależna jest od kwoty.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

Tylko przedłuży się ważność konta głównego. Na dziś jedyna opcja na przedłużenie bonusu na internet to kolejne doładowanie. Ważność zależna jest od kwoty.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

Dzięki kolego no to lipa trochę było dobrze to musieli zmienić


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

Są inne promocje. Zaproś kogoś do przeniesienia numeru, wtedy masz 100GB i nolimit na 3 miechy za free

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

pełna treść: 

Miałem Orange na rok, w ważnością środków i konta jeszcze 30 dni, tradycyjnie doładowałem niewielka kwotę, ponieważ korzystam u innego operatora z SIM- do modemu. Ten numer mam jeszcze z IDEI. Tym razem po takim niewielkim doładowaniu ( i 30 dniowym okresie ważności ) wasz algorytm obsługi klientów wcisnął mi SMS z rzekomą ofertą bezpłatnych SMS, dopiero po aktywowaniu okazało się że stracę dotychczasowe priorytety tego konta. Ale dodano propozycję wysłania kolejnego SMS, tym razem z REZ który potwierdza rezygnacje niestety nie podano z czego rezygnację. W efekcie straciłem priorytety dotychczasowego konta na rok, zmieniono ważność środków, oczywiście też nie otrzymałem żadne premii na darmowe SMS. Jedynie w takim „zamieszaniu” z mnożącymi się jak po deszczu ofertami i regulaminami w byłym PRL „algorytm” operatora zmienił mi nazwę na podobna ale już inną. Teraz to Nowe Orange Go. Sprawdzałem swoje konto Internetowe w Orange ale zupełnie nie ma nic w Historii a możliwość sprawdzenia połączeń została sprytnie zablokowana. Bardzo proszę o przywrócenie moich dotychczasowych priorytetów mojego konta na rok bez takiego cudowania. Skoro obowiązuje domniemanie, więc mój kolejny SMS z treścią REZ proszę potraktować zgodnie z prawem konsumenta jako obowiązkowe umożliwienie wycofania z się z takiej ukrytej zmiany Umowy. Strach pomyśleć co się będzie działo w naszym kraju, jak taka polityczna maskarada pokomunistycznego folkloru

doprowadzi do wystąpienia Polski z Unii Europejski.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

Zakładka faktury nie jest dostępna dla prepaida, więc na stronie www tak to widać.

Napisałeś dosyć zagmatwanie i nie jestem pewien czy chodzi o włączenie usługi Konto ważne rok?
Jeśli tak, wyślij smsa o treści START na 8002.

Jeśli masz jakieś inne oczekiwania, skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt bo tutaj nikt nie ma wglądu w zaplecze Twojego numeru i nic na nim nie zmieni.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

próbowałem zmienić ale znów kolejny warunkowy SMS REZ  a nadal bez wyjaśnienia czego faktycznie może w tym przypadku dotyczyć.  Nie ma żadnej dostępnej informacji o tym komunikacie REZ, a występuje w wielu sytuacjach do rożnych numerów Orange. Pewnie najnowsza Eureka prawników Orange i dlatego brakuje informacji? Ale w ciemno to coś ( algorytm Orange ) po prostu wykorzystuje luki prawne!


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

Po tych kilku warunkowych SMS moje konto Orange widziane w Internecie ma teraz takie preferencje:
Możesz dzwonić jeszcze 365 dni, do 06.01.2019
Możesz odbierać jeszcze 58 dni, do 06.03.2018
Ponieważ było chyba zawsze odwrotnie, w czym może być problem? Aha, z telefonu z numeru *124*# jest potwierdzenie że środki są ważne 365 dni. Co zrobić aby możliwość odbierania była również ważna dla takiego konta na rok przez 365 dni?


KontoOraneInternet.JPG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

Włącz jeszcze raz. Jak nie działa potrzebny jest kontakt z bok http://orange.pl/kontakt

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

Konto Ważne Rok Przedłuzenie

Okay. Nawet nie wiedziałem że nastąpiła zmiana w Umowie, pobrałem Regulamin Promocji „Konto ważne rok w Orange na Kartę” obowiązuje od 18 lipca 2017r. do odwołania; oraz Regulamin usługi Multi Box obowiązuje od 27.06.2017 r. - dla osób, które aktywowały usługę od 27.06.2017 r.,Więc proszę ten temat zakończyć.