Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka  pozostaniesz do czasu aż taryfa wygaśnie, migracja jest nieunikniona 😉


Co Ty nie powiesz 🤣 @Anonim 

Moja taryfa nie wygaśnie bo zaraz się znerwuję i zaktywuję następny pakiet za 300 PLN a wtedy nie mogą mnie wygasić - tak ja myślę Emotikon: Język 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

@wscieklaewka  migracja do nowej taryfy > nieunikniona, po co się kurczowo trzymać tej taryfy, jeśli rzucasz tyle kasy na rok z góry, to może lepiej Flex, ja zachowawczo na prepaid jadę, nawet jakby dziś wygasili prepaid, to kilka złoty wisi 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Na razie na pewno Orange wycofa dwie taryfy które są w tytule. Uważam że spekulacje co do innych ruchów są mało wskazane i mogą tylko wprowadzić zbędne zamieszanie. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@spironapisał(-a)

Na razie na pewno Orange wycofa dwie taryfy które są w tytule. Uważam że spekulacje co do innych ruchów są mało wskazane i mogą tylko wprowadzić zbędne zamieszanie. 


No właśnie,- Orange wycofuje wyłącznie dwie, a moja zostaje - zżyłam się bardzo z "One" i "One" zżyło się zemną 😉

Pozdrawiam @spiro  🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Tak, bo mnie przyszedł sms że mi zmienili taryfę na Orange Free bez wcześniejszego powiadomienia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Mam nadzieję, że nie mają zamiaru likwidować taryfy Orange POP  bo wtedy nie będę miał już alternatywy i po 15 latach będę musiał szukać oferty u konkurencji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Kwestia czasu podejrzewam.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@marcin78napisał(-a)

Mam nadzieję, że nie mają zamiaru likwidować taryfy Orange POP  bo wtedy nie będę miał już alternatywy i po 15 latach będę musiał szukać oferty u konkurencji.


Mnie z Nowe Orange Go przelaczyli na Orange Free. Żona ma Popa i narazie nic Jej nie zmieniali.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

Ja z free jestem zadowolony. Przeszedłem sam, bo mi na internecie zależało. Gorzej będzie jak wyłączony zostanie pakiet rozmowy i SMS-y do wszystkich + GB, które się sumują.

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę


@ketrasaArturnapisał(-a)

Ja z free jestem zadowolony. Przeszedłem sam, bo mi na internecie zależało. Gorzej będzie jak wyłączony zostanie pakiet rozmowy i SMS-y do wszystkich + GB, które się sumują.


Tak mnie ciekawi kiedy się to eldorado skończy :(Smutny kot